Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to my translation catalogue (29 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: More
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Color
my: အရောင်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: author
my: စာရေးသူ

en: Shortcuts
my: Shortcut များ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -
