Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (55 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: More
nl: Meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: Section
nl: Sectie

en: Text
nl: Tekst

en: User
nl: Gebruiker

en: Error
nl: Fout

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: All
nl: Alle

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Success
nl: Succes

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Desc
nl: Aflopend

en: Color
nl: Kleur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: author
nl: auteur

en: Notice
nl: Mededeling

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Information
nl: Informatie

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Card
nl: Kaart

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Attention
nl: Attentie

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publish on
nl: Publiceer op

en: Unpublish on
nl: Depubliceer op

en: Alert
nl: Alarm

en: Asc
nl: Oplopend

en: Accordion item
nl: Accordeon-item

en: User dashboard
nl: Gebruikersdashboard

en: Scheduled content
nl: Geplande inhoud

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: Find and manage scheduled content.
nl: Geplande inhoud zoeken en beheren.

en: No scheduled content.
nl: Geen geplande inhoud.
