Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Color
sr: Боја

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Recent content.
sr: Скорашњи садржај
