Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: More
ug: داۋامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: Error
ug: خاتالىق

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Color
ug: رەڭ

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Shortcuts
ug: قىسقا ئۇلىنىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Tile
ug: تولدۇرۇلۇشى
