Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Color
am: ቀለም

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
