Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (48 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: All
bo: ཡོངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
