Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Alt text
bs: Alt tekst
