Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: More
eo: Pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: All
eo: Ĉiuj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Color
eo: Koloro

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
