Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to et translation catalogue (56 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: More
et: Veel

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: Section
et: Sektsioon

en: Text
et: Tekst

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Color
et: Värv

en: Template
et: Mall

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: author
et: autor

en: Notice
et: Teavitus

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Apply
et: Rakenda

en: Information
et: Andmed

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Card
et: Kaart

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publish on
et: Avaldamise aeg

en: Unpublish on
et: Mitteavaldatuks märkimise aeg

en: Alert
et: Hoiatus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.
