Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: More
eu: Gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Vertical
eu: Bertikal

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Warning
eu: Kontuz

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Color
eu: Kolore

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: author
eu: egilea

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Information
eu: Informazioa

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Alert
eu: Alerta

en: Asc
eu: Goraka
