Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: More
is: Meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: Text
is: Tekstur

en: User
is: Brúkari

en: Error
is: Feilur

en: All
is: Øll

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Color
is: Litur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »
