Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: More
gl: Máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Section
gl: Sección

en: Text
gl: Texto

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: All
gl: Todo

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Warning
gl: Alerta

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Color
gl: Cor

en: Template
gl: Modelo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: author
gl: autor

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Information
gl: Información

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Publish on
gl: Publicar en

en: Unpublish on
gl: Quitar publicación en

en: Accordion item
gl: Elemento de acordeón

en: Scheduled content
gl: Contido programado
