Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: More
hu: Több

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: Section
hu: Szakasz

en: Text
hu: Szöveg

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: All
hu: Mind

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Color
hu: Szín

en: Template
hu: Sablon

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: author
hu: szerző

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Shortcuts
hu: Gyorshivatkozások

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Information
hu: Információ

en: Detail
hu: Részletek

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: Card
hu: Kártya

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publish on
hu: Közzététel bekapcsolása

en: Unpublish on
hu: Elrejtés bekapcsolása

en: Variant
hu: Változat

en: Alert
hu: Riasztás

en: Asc
hu: Növ

en: Accordion item
hu: Harmónika elem

en: Master
hu: Mester

en: Scheduled content
hu: Időzített tartalom

en: Recent content.
hu: Friss tartalom.
