Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (37 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: More
jv: Lengkapé

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Warning
jv: Weling

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Color
jv: Kelir

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
