Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: More
ka: მეტი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Color
ka: ფერი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: author
ka: ავტორი

en: Shortcuts
ka: სწრაფი ბმულები

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
