Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: More
kk: Толығырақ...

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Color
kk: Түс

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
