Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (34 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: More
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Shortcuts
ku: قەدبڕەکان

en: Information
ku: زانیاری

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
