Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (44 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: More
oc: Mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Section
oc: Seccion

en: Text
oc: Tèxte

en: User
oc: Utilizaire

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: All
oc: Tot

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Warning
oc: Avertiment

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Template
oc: Modèl

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: author
oc: autor

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Shortcuts
oc: Acorchis

en: Apply
oc: Aplicar

en: Information
oc: Informacions

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Variant
oc: Varianta

en: Master
oc: Maître
