Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: More
os: Ноджы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
