Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (58 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: More
pl: Więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: Section
pl: Sekcja

en: Text
pl: Tekst

en: User
pl: Użytkownik

en: Error
pl: Błąd

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: All
pl: Wszystko

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Success
pl: Sukces

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Color
pl: Kolor

en: Template
pl: Szablon

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: author
pl: autor

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Information
pl: Informacja

en: Detail
pl: Szczegół

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: Card
pl: Karta

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publish on
pl: Publikuj dnia

en: Unpublish on
pl: Anuluj publikację dnia

en: Variant
pl: Wariant

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Accordion item
pl: Element akordeonowy

en: Master
pl: Główny

en: Recent content.
pl: Ostatnio dodana zawartość.
