Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: More
ps: نور

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: User
ps: غړی

en: Error
ps: تیروتنه

en: Vertical
ps: نېغ

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Color
ps: رنګ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Shortcuts
ps: لنډلارې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Alert
ps: خبراوى
