Sobki DSFR (11.0.0) - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: Front page
rw: Ahabanza

en: Locked
rw: gifunze
