Sobki DSFR (11.0.1) - en to az translation catalogue (85 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: More
az: Daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Components
az: Komponentlər

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: Hostname
az: Host adı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Plain text
az: Adi mətn

en: General
az: Əsas

en: Color
az: Rəng

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Tools
az: Alətlər

en: Full
az: Tam

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Languages
az: Dillər

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: Form
az: Forma

en: Global
az: Qlobal

en: Publish content
az: Məzmunu dərc edin

en: Unpublish comment
az: Şərhi dərcdən çıxarın

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Delete comment
az: Şərhi silin

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Video file
az: Video fayl

en: Publish comment
az: Şərhi dərc edin

en: Card
az: Kart

en: Compact
az: Kompakt

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Delete content
az: Məzmunu silin

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full comment
az: Tam şərh

en: Save comment
az: Şərhi yadda saxla

en: Full content
az: Tam məzmun
