Open Social (all releases) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Parent
he: אב

en: Field
he: שדה

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Events
he: אירועים

en: Color
he: צבע

en: Last
he: אחרון

en: First
he: ראשון

en: Reverse
he: הפוך
