Open Social (all releases) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Parent
pt: Pai

en: Field
pt: Campo

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Após

en: Color
pt: Cor

en: Reverse
pt: Inverso
