Open Social (11.3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Label
pl: Etykieta

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Footer
pl: Stopka

en: Private Messages
pl: Prywatne Wiadomości

en: Values
pl: Wartości

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: Show hierarchy in dropdown
pl: Drzewko wewnątrz listy rozwijanej

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
pl: Wybrano nieprawidłowy słownik. Proszę go zmienić.

en: Select terms
pl: Terminy

en: Follow User
pl: Śledź użytkownika

en: Inline Form Errors
pl: Wbudowane Błędy Formularzy (Inline Form Errors)

en: Display error message
pl: Wyświetl komunikat błędu

en: Limit to vocabulary
pl: Ogranicz do słownika

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
pl: Pozostaw puste aby wybrać wszystkie. W przeciwnym wypadku, zamiast pozycji "Dowolny", domyślnym terminem będzie pierwszy wybrany.
