Open Social (11.3.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Label
oc: Etiqueta

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Values
oc: Valors

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion

en: Show hierarchy in dropdown
oc: Mostrar la ierarquia dins la lista desenrotlanta

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
oc: Un vocabulari invalid a été seleccionat. Merci de lo modificar dins las opcions.

en: Select terms
oc: Seleccionar los tèrmes

en: Display error message
oc: Afichar un messatge d'error
