Open Social (11.3.8) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Label
ro: Etichetă

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Footer
ro: Subsol

en: Private Messages
ro: Mesaje private

en: Values
ro: Valori

en: Selection type
ro: Tipul de selecție

en: Show hierarchy in dropdown
ro: Afișează ierarhia în listă verticală

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ro: Este selectat un vocabular invalid. Vă rugăm să-l modificaţi în opţiuni.

en: Select terms
ro: Selectați termeni

en: Inline Form Errors
ro: Erori Integrate în Formular

en: Display error message
ro: Afișează mesaj de eroare

en: Limit to vocabulary
ro: Limitat la clasificarea

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
ro: Lăsați necompletat pentru toate. În caz contrar, primul termen selectat va fi implicit în loc de "Oricare".
