Open Social (all releases) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: On
it: Acceso

en: Yes
it: Sì

en: Off
it: Spento

en: Accept
it: Accetta

en: Invite
it: Invita

en: Books
it: Book

en: - Create a new book -
it: - Crea un nuovo book -
