Open Social (all releases) - en to eu translation catalogue (310 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Create a new user account.
eu: Sortu erabiltzaile kontu berria

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Markup
eu: Marka

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: E-mail
eu: E-posta

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Closed
eu: Itxita

en: Invite only
eu: Gonbidatu soilik

en: Subject
eu: Gaia

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Public
eu: Publikoa

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: more
eu: gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Action
eu: Ekintza

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: view
eu: ikusi

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: File
eu: Fitxategi

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: None
eu: Bat ere ez

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Album
eu: Albuma

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: never
eu: inoiz ez

en: Event
eu: Gertaera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Sent email to %recipient
eu: Bidali eposta %recipient-ri

en: Content management
eu: Edukiaren kudeaketa

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Post
eu: Argitalpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Logo
eu: Logotipoa

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Url
eu: URLa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Last login
eu: Azken saioa

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: %time ago
eu: duela %time

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Details
eu: Xehetasunak

en: groups
eu: taldeak

en: System
eu: Sistema

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Add a role to the selected users
eu: Rol bat gehitu aukeratutako erabiltzaileei

en: Remove a role from the selected users
eu: Rol bat kendu aukeratutako erabiltzaileei

en: Members
eu: Kideak

en: My groups
eu: Nire taldeak

en: Events
eu: Gertaerak

en: here
eu: hemen

en: All day
eu: Egun osoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Basic
eu: Basikoa

en: Color
eu: Kolore

en: Appearance
eu: Itxura

en: Role
eu: Rol

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Log in
eu: Sartu

en: Blog
eu: Bloga

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Last
eu: Azkena

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Order
eu: Ordena

en: Profile name
eu: Profil izena

en: Profile
eu: Profila

en: Close
eu: Itxi

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Unpublish Comment
eu: Komentarioa argitatik kendu

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Function
eu: Funtzioa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Logout
eu: Irten

en: comments
eu: iruzkin

en: Group members
eu: Taldeko kideak

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Approved
eu: Onartuta

en: Show
eu: Erakutsi

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Community
eu: Komunitatea

en: published
eu: argitaratuta

en: @time ago
eu: duela @time

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Topics
eu: Gaiak

en: Topic
eu: Gaia

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Activity
eu: Aktibitate

en: First
eu: Lehena

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Group manager
eu: Taldeko kudeatzailea

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: New Content
eu: Eduki berria

en: Immediately
eu: Berehala

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Books
eu: Liburuak

en: My profile
eu: Nire profila

en: Changed
eu: Aldatuta

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eu: %name erabiltzailea ez da aktibatua izan edo blokeatuta dago.

en: Login attempt failed for %user.
eu: Konexio-saioak huts egin du %user erabiltzailearentzako.

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Join
eu: Lotu

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: by
eu: nork egina:

en: Published comments
eu: Argitaratutako iruzkinak

en: News
eu: Berriak

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: users
eu: erabiltzaileak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Finished
eu: Amaituta

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Group settings
eu: Talde ezarpenak

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: Membership requests
eu: Pertenentzia eskakizunak

en: Welcome message
eu: Ongi etorri mezua

en: Information
eu: Informazioa

en: The update has encountered an error.
eu: Eguneraketak errore bat topatu du.

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Reply
eu: Erantzun

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: No comments available.
eu: Ez dago iruzkinik eskuragarri.

en: All types
eu: Mota guztia

en: Organization
eu: Erakundea

en: Values
eu: Balioak

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: Context
eu: Testuingurua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Account information
eu: Kontuaren informazioa

en: Account
eu: Kontua

en: Data
eu: Datu

en: Number of comments
eu: Iruzkin kopurua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Reports
eu: Txostenak

en: Translate
eu: Itzuli

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Discussion
eu: Eztabaida

en: Creator
eu: Sortzailea

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Publish the selected comments
eu: Argitaratu hautatutako iruzkinak

en: Unpublish the selected comments
eu: Hautatutako iruzkinak des-argitaratu

en: Posted in
eu: Noiz bidalia

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Group types
eu: Talde motak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: View comments
eu: Iruzkinak bistaratu

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: No book selected.
eu: Ez da libururik hautatu.

en: Book page
eu: Liburu orria

en: Delete the selected comments
eu: Ezabatu hautatutako iruzkinak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Author name
eu: Egilearen izena

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: log in
eu: hasi saioa

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Destinations
eu: Helmugak

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
eu: <em>Liburuek</em> barne nabigaketa hierarkizatua dute. Erabili manual eta tutorialentzat.

en: Edit own comments
eu: Zure iruzkinak editatu

en: Unapproved comments
eu: Onespenik gabeko iruzkinak

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Next month
eu: Hurrengo hilabetea

en: Post comments
eu: Iruzkinak argitaratu

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.

en: Text value
eu: Testu balioa

en: following
eu: jarraitzen

en: - Create a new book -
eu: - Liburu berria sortu -

en: Date and time formats
eu: Data eta ordu formatuak

en: Reset your password
eu: Berrezarri zure pasahitza

en: - Restricted access -
eu: - Sartzea mugatua -

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu
