Open Social (all releases) - en to ca translation catalogue (156 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Invite only
ca: Només per invitació

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Download count
ca: Compte de descàrregues

en: Path
ca: Camí

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: Sent email to %recipient
ca: Enviat el correu electrònic a %recipient

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Post
ca: Enviament

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Never
ca: Mai

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Field name
ca: Nom del camp

en: %time ago
ca: fa %time

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: groups
ca: grups

en: System
ca: Sistema

en: Owner
ca: Propietari

en: here
ca: aquí

en: Role
ca: Rol

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Last
ca: Darrer

en: Filters
ca: Filtres

en: Close
ca: Tanca

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Notifications
ca: Notificacions

en: comments
ca: comentaris

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Node title
ca: Títol del node

en: Community
ca: Comunitat

en: @time ago
ca: fa @time

en: Topic
ca: Tema

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: Activity
ca: Activitat

en: First
ca: Primer

en: Entity
ca: Entitat

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Sorting
ca: Ordre

en: Changed
ca: Canviat

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: users
ca: usuaris

en: Finished
ca: Fi

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Font settings
ca: Configuració del tipus de lletra

en: Join group
ca: Uneix-te al grup

en: Approve membership request
ca: Aproveu la sol·licitud de subscripció

en: Request membership
ca: Sol·licitud d'adhesió

en: 1 member | @count members
ca[0]: 1 membre
ca[1]: @count membres

en: Information
ca: Informació

en: Unpublish
ca: Retira

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Reply
ca: Respon

en: No comments available.
ca: No hi ha comentaris disponibles.

en: Interface language
ca: Llengua de la interfície

en: Featured
ca: Distintiu

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Account information
ca: Informació del compte

en: Account
ca: Compte

en: About
ca: Detalls

en: - none -
ca: - cap -

en: All comments
ca: Tots els comentaris

en: Translate
ca: Tradueix

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: This month
ca: Aquest mes

en: Publish the selected comments
ca: Publica els comentaris seleccionats

en: Unpublish the selected comments
ca: Retira els comentaris seleccionats

en: Albums
ca: Àlbums

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ca: L'usuari %name ha utilitzat l'enllaç d'inici de sessió d'un sol cop a les %timestamp.

en: View comments
ca: Accedeix als comentaris

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: The text of the comment.
ca: El text del comentari.

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Flood control limit
ca: Límit pel control de la saturació

en: Book page
ca: Pàgina del llibre

en: Delete the selected comments
ca: Esborra els comentaris seleccionats

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entities
ca: Entitats

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Select one or more comments to perform the update on.
ca: Seleccioneu un o més comentaris per tal de dur-hi a terme l'actualització.

en: Edit own comments
ca: Edita els comentaris propis

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Post comments
ca: Envia comentaris

en: The author of the comment.
ca: L'autor del comentari.

en: Allowed values list: invalid input.
ca: Llista de valors permesos: entrada no vàlida.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
ca: Llista de valors permesos: alguns valors estan essent eliminats mentre que encara estan en ús.

en: files
ca: fitxers

en: text formats
ca: formats de text

en: Entity id
ca: Id de l'entitat

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Allowed values function
ca: Funció de valors permesos

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: The user language code.
ca: El codi de llengua de l'usuari.

en: The @entity_type to which the comment is a reply to.
ca: El @entity_type al qual respon el comentari.

en: Comment display format settings
ca: Paràmetres del format de visualització dels comentaris

en: The entity type
ca: El tipus d'entitat

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href=":logout">log out</a> and try using the link again.
ca: Un altre usuari (%other_user) ja ha iniciat sessió al lloc d'aquesta computadora, però heu intentat utilitzar un enllaç d'un sol ús per a l'usuari %resetting_user. Tanqueu la <a href=":logout">sessió</a> i torneu a provar d'utilitzar l'enllaç.

en: Execute action
ca: Executa l'acció

en: Modules installed
ca: Mòduls instal·lats
