Open Social (all releases) - en to hy translation catalogue (71 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Sent email to %recipient
hy: Ուղարկված նամակ  %recipient -ին

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Post
hy: Գրառում

en: User settings
hy: Օգտատերի կարգավորումներ

en: Never
hy: Երբեք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: System
hy: Համակարգ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Topic
hy: Թեմա

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hy: %name օգտատերը %timestamp -ին օգտագործել է մեկանգամյա մուտքագրման հղում :

en: View comments
hy: Դիտել մեկնաբանությունները

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Edit own comments
hy: Խմբագրել սեփական մեկնաբանությունները

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Post comments
hy: Տեղադրել մեկնաբանություններ

en: @interval hence
hy: @interval անց
