Open Social (all releases) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Profile
ka: პროფილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
