Open Social (13.0.0-alpha11) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Tags
is: Frámerki

en: Reset
is: Tómstilla

en: User
is: Brúkari

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Ongantíð

en: Filter
is: Filtur

en: Role
is: Leiklutur

en: Profile
is: Vangamynd

en: Operation
is: Gerð
