Social comment (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Count
nl: Aantal

en: Display all items
nl: Alle items weergeven

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: No placeholder
nl: Geen plaatshouder
