Open Social (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: URL
ar: العنوان URL

en: Count
ar: العدد

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder

en: No placeholder
ar: بدون نص بديل
