Open Social (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Count
ca: Quantitat

en: Display all items
ca: Mostra tots els elements

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: No placeholder
ca: Sense marcador de posició
