Social comment (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: URL
fa: نشانی

en: Count
fa: شمارش

en: Google
fa: گوگل

en: Display all items
fa: نمایش تمامی آیتم‌ها
