Social comment (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Count
fi: Laskuri

en: Display all items
fi: Näytä kaikki tulokset

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: No placeholder
fi: Ei paikkamerkkiä
