Open Social (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Count
sk: Počet

en: Display all items
sk: Zobraziť všetky položky

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: No placeholder
sk: Bez zástupného reťazca
