Open Social (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (204 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enabled
af: geaktiveer

en: delete
af: verwyder

en: title
af: titel

en: value
af: waarde

en: Register
af: Registreer

en: Create a new user account.
af: Skep 'n nuwe gebruikersrekening.

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: content
af: inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Delete group
af: Skrap groep

en: Read more
af: Lees meer

en: more
af: meer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: optional
af: opsioneel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: Priority
af: Prioriteit

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: ERROR
af: FOUT

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: core
af: kern

en: view
af: bekyk

en: all
af: alle

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Container
af: Houer

en: Types
af: Tipes

en: Parent
af: Voorganger

en: Parents
af: Voorgangers

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: username
af: gebruikersnaam

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: path
af: pad

en: Upload
af: Oplaai

en: type
af: tipe

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: Menu item
af: Menu-item

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Post
af: Posstuk

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Host
af: Masjien

en: Never
af: Nooit

en: To
af: Aan

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: active
af: aktief

en: %time ago
af: %time gelede

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Load
af: Laai

en: Method
af: Metode

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: access content
af: toegang tot inhoud

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Log in
af: Teken in

en: Users
af: Gebruikers

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Profile
af: Profiel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Show
af: Vertoon

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: update
af: opdateer

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Member for
af: Lid vir

en: Languages
af: Tale

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Topic
af: Onderwerp

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Posts
af: Posstukke

en: Revert
af: Rol terug

en: Log out
af: Teken uit

en: profile
af: profiel

en: Post comment
af: Lewer kommentaar

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: archive
af: argief

en: Revision
af: Weergawe

en: Permissions
af: Regte

en: Show comments
af: Toon kommentaar

en: Themes
af: Temas

en: Translations
af: Vertalings

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Read only
af: Slegs lees

en: users
af: gebruikers

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Translated
af: Vertaal

en: Blocks
af: Blokke

en: Add vocabulary
af: Voeg woordeskat by

en: Index
af: Indeks

en: Permission
af: Permissie

en: Language code
af: Taalkode

en: Profiles
af: Profiele

en: Reply
af: Beantwoord

en: Search users
af: Soek gebruikers

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers

en: Add role
af: Voeg rol by.

en: Edit comment
af: Wysig kommentaar

en: Account
af: Rekening

en: Field settings
af: Veldverstellings

en: and
af: en

en: Untranslated
af: Onvertaald

en: Create @name
af: Skep @name

en: Save permissions
af: Stoor permissies

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Direction
af: Rigting

en: - All -
af: - Alle -

en: The installation has encountered an error.
af: Die installasie het teëspoed opgetel.

en: Minimum word length to index
af: Minimum woorlengte om te indekseer

en: No modules selected.
af: Geen modules gekies nie.

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Libraries
af: Biblioteke

en: Install new theme
af: Installeer nuwe tema

en: Master
af: Meester
