Open Social (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (216 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: enabled
kk: қосулы

en: delete
kk: Өшіру

en: title
kk: аты

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: content
kk: контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: default
kk: әдепкі

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Types
kk: Типтар

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: username
kk: қолданушының аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Modules
kk: Модульдер

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: Upload
kk: Жүктеу

en: type
kk: түр

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: file
kk: файл

en: status
kk: статусы

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Menu item
kk: Мәзір элементі

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Post
kk: Жазба

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Drupal
kk: Друпал

en: Host
kk: Хост

en: Never
kk: Ешқашан

en: To
kk: Қайда

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: active
kk: белсенді

en: Authored by
kk: Автор

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: General
kk: Басты

en: access content
kk: контентке рұқсат

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Log in
kk: Кіру

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Uninstall
kk: Жою

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Tracker
kk: Трекер

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Messages
kk: Хаттар

en: Add menu
kk: Мәзір қосу

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: update
kk: жанарту

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Front page
kk: Басты бет

en: Languages
kk: Тілдер

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Log out
kk: Шығу

en: profile
kk: профиль

en: Post comment
kk: Комментарийды жазу

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
kk: %name пайдаланушы аты активтелмеген немесе бұғаттаулы

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.

en: Themes
kk: Темалар

en: Read only
kk: Оқу ғана

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Add vocabulary
kk: Сөздік қосу

en: Search Index
kk: Іздестіру индексі

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Permission
kk: Құқық

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Reply
kk: Жауап беру

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
kk: @count немесе одан көп таңбасы бар кем дегенде бір оң кілт сөз болу керек.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: ok
kk: жарайды

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: Edit comment
kk: Пікірді өзгерту

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
kk: Құпия сөзді өзгертудің нұсқаулары %name деген қолданушының %email электрондық адресіне жіберілді.

en: Account
kk: Есеп

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: Number of comments
kk: Пікірлер саны

en: and
kk: және

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: Create @name
kk: @name құру

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Direction
kk: Бағыт

en: Registration
kk: Тіркелу

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Publish comment
kk: Пікірді жариялау

en: form
kk: форма

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.

en: HTML filter
kk: HTML фильтірі

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: @type: reverted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясына қайтарылды.

en: Post settings
kk: Жазба параметрлері

en: Add content type
kk: Контент түрін қосу

en: Minimum word length to index
kk: Индекстеу керек сөз ұзындығының ең кішісі

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
kk: Индекстелуге міндетті сөздегі таңба саны. Кішілеу параметрлер іздеудің нәтижесін жақсартуға мүмкіндік береді, бірақ деректер қорының өлшемі көбейеді. Әрбір сұраныста мынадан кем емес кілт сөз болу керек

en: Simple CJK handling
kk: Өңай CJK өңдеу

en: No modules selected.
kk: Еш модуль таңдалмады.

en: Cron ran successfully.
kk: Cron ойдағыдай жүріп жір.

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: An administrator created an account for you at [site:name]
kk: Басқарушы сіз үшін [site:name] сайтында есеп құрды
