Open Social (8.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (62 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Create a new user account.
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: content
mg: votoatiny

en: Development
mg: Fivoarana

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Read more
mg: Tohiny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: type
mg: karazana

en: User
mg: Mpampiasa

en: status
mg: toetra

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Clear
mg: Fafao

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao

en: People
mg: Olona

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.

en: Account
mg: Kaonty

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: The installation has encountered an error.
mg: Tsy nahitana olana ny fametrahana

en: Full comment
mg: Heviteny feno

en: Delete selected content
mg: Fafao ireo lahatsoratra nosafidinao

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
mg: Vakio ny tohin'ny <span class="visually-hidden">@title</span>
