Open Social (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (675 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: enabled
et: lubatud

en: delete
et: kustuta

en: title
et: pealkiri

en: value
et: väärtus

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: content
et: sisu

en: Development
et: Arendus

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Delete group
et: Kustuta grupp

en: Read more
et: Loe edasi

en: more
et: veel

en: Disable
et: Keela

en: optional
et: valikuline

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: ERROR
et: VIGA

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: core
et: tuum

en: view
et: näita

en: all
et: kõik

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: default
et: vaikimisi

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Container
et: Konteiner

en: Types
et: Tüübid

en: Parent
et: Vanem

en: Parents
et: Vanemad

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: username
et: kasutajanimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Core
et: Tuum

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Modules
et: Moodulid

en: Manage
et: Halda

en: Region
et: Regioon

en: Visible
et: Nähtav

en: Menu
et: Menüü

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: name
et: nimi

en: path
et: asukoht

en: Total
et: Kokku

en: Components
et: Komponendid

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: type
et: tüüp

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: file
et: fail

en: status
et: olek

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Separator
et: Eraldaja

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Menu item
et: Menüüelement

en: The name of the menu.
et: Menüü nimetus.

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Done
et: Valmis

en: Post
et: Postitus

en: Area
et: Pindala

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Site
et: Sait

en: Database
et: Andmebaas

en: Not found
et: Ei leitud

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Menu link
et: Menüülink

en: To
et: Kellele

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Normal
et: Tavaline

en: Warning
et: Hoiatus

en: active
et: aktiivne

en: N/A
et: Puudub

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Nodes
et: Postitused

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: Maximum
et: Maksimum

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Details
et: Üksikasjad

en: Load
et: Laadi

en: Processors
et: Protsessorid

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Recipient
et: Adressaat

en: Company
et: Asutus

en: Members
et: Liikmed

en: node
et: postitus

en: General
et: Üldine

en: Method
et: Meetod

en: View all
et: Vaata kõiki

en: Upcoming events
et: Tulevased sündmused

en: Now
et: Praegu

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Configuration
et: Seadistus

en: access content
et: sisu vaatamine

en: Attributes
et: Omadused

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: User login
et: Sisenemine

en: Log in
et: Sisene

en: Class
et: Klass

en: String
et: Sõne

en: External
et: Väline

en: Users
et: Kasutajad

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Last
et: Viimane

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Cache
et: Vahemälu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Install
et: Paigalda

en: Save and edit
et: Salvesta ja muuda

en: Tools
et: Tööriistad

en: Clone
et: Klooni

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Random
et: Juhuslik

en: Integer
et: Täisarv

en: template
et: mall

en: Default state
et: Vaikimisi olek

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Profile
et: Profiil

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: Close
et: Sulge

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Original
et: Originaal

en: Function
et: Funktsioon

en: Tracker
et: Jälgija

en: Notifications
et: Teated

en: Location name
et: Asukoha nimetus

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Department
et: Osakond

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Root
et: Juur

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Show
et: Näita

en: Boost
et: Kiirendamine

en: in
et: hulgas

en: Messages
et: Sõnumid

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Switch
et: Vaheta

en: Add menu
et: Lisa menüü

en: Clear
et: Tühjenda

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: update
et: uuendus

en: Add new group
et: Lisa uus grupp

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Front page
et: Avaleht

en: Languages
et: Keeled

en: Features
et: Omadused

en: Topics
et: Teemasid

en: Topic
et: Teema

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Activity
et: Tegevus

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: First
et: Esimene

en: Limit
et: Limiit

en: NO
et: EI

en: YES
et: JAH

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Posts
et: Postitusi

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Buttons
et: Nupud

en: Log out
et: Logi välja

en: profile
et: profiil

en: Post comment
et: Postita kommentaar

en: Create new account
et: Registreeru

en: White
et: Valge

en: Contact information
et: Kontaktinfo

en: People
et: Kasutajad

en: terms
et: terminid

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Reference
et: Viide

en: or
et: või

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Missing
et: Puudub

en: Permissions
et: Õigused

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Scope
et: Ulatus

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Street address
et: Tänav

en: County
et: Maakond

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Enter username
et: Sisesta kasutajanimi

en: Username not found
et: Kasutajanime ei leitud

en: Migrate
et: Migreeri

en: The username %name has not been activated or is blocked.
et: Kasutajakonto %name ei ole veel aktiveeritud või on blokitud.

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: image
et: pilt

en: Themes
et: Teemad

en: Translations
et: Tõlked

en: Join
et: Liitu

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: users
et: kasutajad

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Group settings
et: Grupi seaded

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Information
et: Andmed

en: Plugins
et: Pluginad

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Add vocabulary
et: Lisa sõnastik

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Minimum
et: Miinimum

en: Check boxes/radio buttons
et: Märkeruudud/raadionupud

en: Index
et: Indeks

en: Permission
et: Õigus

en: Request
et: Saada

en: Editor
et: Redaktor

en: Hide
et: Peida

en: Language code
et: Keele kood

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Profiles
et: Profiilid

en: Add new profile
et: Lisa uus profiil

en: Reply
et: Vasta

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et: Vähemalt üks märksõna peab olema positiivne, milles on vähemalt @count märki.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Search users
et: Otsi kasutajaid

en: Extension
et: Laiendus

en: Add server
et: Lisa server

en: Keys
et: Võtmed

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Administrator
et: Haldur

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Provided by
et: Allikas

en: Available
et: Saadaval

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Reinstall modules
et: Paigalda moodulid uuesti

en: Switch user
et: Vaheta kasutajat

en: Devel
et: Arendus

en: This user can switch back.
et: See kasutaja saab tagasi muuta.

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
et: Sisesta mingi kood. Ära kasuta <code>&lt;?php ja ?&gt;</code> elemente.

en: Execute
et: Rakenda

en: ok
et: olgu

en: empty
et: tühi

en: Packages
et: Pakid

en: Package
et: Pakk

en: Restore
et: Taastamine

en: Add role
et: Lisa roll

en: Country code
et: Riigikood

en: Context
et: Kontekst

en: Offset
et: Nihe

en: Edit comment
et: Muuda kommentaari

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
et: Salasõna lähtestamise juhised saadeti kasutajale %name aadressil %email.

en: Account
et: Konto

en: Joined
et: Liitus

en: Data
et: Andmed

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Node count
et: Postituste hulk

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Search content
et: Otsi sisust

en: Number of comments
et: Kommentaaride arv

en: Content ID
et: Sisuelemendi ID

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: and
et: ja

en: Unpublish comment
et: Kommentaari muutmine mitteavaldatuks

en: Zone
et: Tsoon

en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: field
et: väli

en: Regions
et: Regioonid

en: Target
et: Siht

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: Effect
et: Efekt

en: Error message
et: Veateade

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Direction
et: Suund

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Address format
et: Aadressi vorming

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Address formats
et: Aadressi vorming

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: IP address
et: IP-aadress

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Drupal version
et: Drupali versioon

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Root term
et: Juurtermin

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Uses
et: Kasutab

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: exclude
et: välja arvatud

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: Menu links
et: Menüülingid

en: 1 character | @count characters
et[0]: 1 tähemärk
et[1]: @count tähemärki

en: Rebuild menus
et: Koosta menüüd uuesti

en: Execute PHP Code
et: Käivita PHP-kood

en: Execute some PHP code
et: Käivita mingi PHP-kood

en: Devel settings
et: Arenduse seaded

en: Publish comment
et: Kommentaari avaldamine

en: Sum
et: Summa

en: Add link
et: Lisa link

en: form
et: vorm

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Invalid input
et: Ebakorrektne sisend

en: Simple separator
et: Lihtne eraldaja

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Array
et: Massiiv

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Link ID
et: Lingi ID

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: The installation has encountered an error.
et: Paigaldamisel esines tõrge.

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: Post settings
et: Postitamise seaded

en: Add content type
et: Lisa sisu tüüp

en: Minimum word length to index
et: Minimaalne sõna pikkus indekseerimisel

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
et: Märkide arv sõnas, et see indekseeritaks. Väiksem arv tähendab täpsemat otsingut, kuid suuremat andmebaasi. Iga otsing peab sisaldama vähemalt ühte märksõna, mis on vähemalt nii pikk.

en: Simple CJK handling
et: Lihtne HJK

en: No modules selected.
et: Mooduleid ei ole valitud.

en: Cron ran successfully.
et: Cron'i töö lõppes edukalt.

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Author name
et: Autori nimi

en: Group name (a-z, 0-9, _)
et: Grupi nimi (a-z, 0-9, _)

en: New field
et: Uus väli

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Show links
et: Näita linke

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Node status
et: Sisuelemendi staatus

en: User information
et: Kasutaja andmed

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Libraries
et: Teegid

en: Cancel account
et: Konto kustutamine

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Allowed roles
et: Lubatud rollid

en: Render
et: Renderdatud

en: Destinations
et: Sihtkohad

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Edit summary
et: Muuda kokkuvõtet

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Update style
et: Uuenda stiili

en: Add effect
et: Lisa efekt

en: Machine name: @name
et: Süsteemne nimetus: @name

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Delete selected content
et: Kustuta valitud sisu

en: Deleted @count posts.
et: Kustutati @count sissekannet.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Tools that enhance the user interface.
et: Kasutajaliidest täiendavad tööriistad.

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
et: Administraator on loonud sulle konto saidile [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Access developer information
et: Ligipääs arendusteabele

en: Field info
et: Välja info

en: Add custom block
et: Lisa kohandatud plokk

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
et: Loob Token API kasutusliidese ja laiendab tekstiasendajate nimekirja tuumas.

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
et: Reasta read lohistamise asemel ümber kaalude numbriliste väärtuste järgi.

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid

en: The title of the current page.
et: Praeguse lehe pealkiri.

en: Account cancellation URL
et: Konto tühistamise aadress

en: One-time login URL
et: Ühekordne sisselogimise aadress

en: Tokens related to menu links.
et: Menüülinkidega seotud märgised.

en: The title of the menu link.
et: Menüülingi pealkiri.

en: Page number
et: Lehekülje number

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Profile types
et: Profiili tüübid

en: Query type
et: Päringu tüüp

en: New field name
et: Uue välja nimetus

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Save and publish
et: Salvesta ja avalda

en: Post comments
et: Kommentaaride postitamine

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Install new module
et: Paigalda uus moodul

en: Install new theme
et: Paigalda uus teema

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Hash
et: Räsi

en: Allowed values list: invalid input.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: ebakorrektne sisend.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: mõned eemaldatud väärtused on hetkel kasutusel.

en: User view
et: Kasutaja vaade

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Add new view
et: Lisa uus vaade

en: The extension of the file.
et: Faililaiend.

en: The name of the content type.
et: Sisutüübi nimi.

en: Absolute URL
et: Absoluutne URL

en: Tokens related to menus.
et: Menüüdega seotud märgised.

en: The menu of the menu link.
et: Menüülingi menüü.

en: Content access
et: Juurdepääs sisule

en: Weight for new group
et: Uue grupi kaal

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
et: Kui valitud, siis kasutajad võivad sisestada mitu väärtust formaadis 1+2+3 (VÕI jaoks) või 1,2,3 (JA jaoks).

en: Master
et: Peamine

en: User limit
et: Kasutaja piirang

en: The last element of the array.
et: Massiivi viimane element.

en: Aggregation type
et: Agregeerimise tüüp

en: Appears in: @bundles.
et: Kasutusel: @bundles.

en: A date in '@type' format. (%date)
et: Kuupäev '@type' vormingus. (%date)

en: The size of the file, in bytes.
et: Faili suurus baitides.

en: A random number from 0 to @max.
et: Juhuslik number: 0 - @max.

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: Display the label of the referenced entities.
et: Kuva viidatud olemite silti.

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
et: Kuva entity_view() poolt esitatud olemid.

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: @type field.
et: @type väli.

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Database settings
et: Andmebaasi seaded

en: Change handler
et: Muutmishandler

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: Bypass access checks
et: Ära teosta ligipääsukontrolli

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.

en: The referenced entity
et: Viidatud olem

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: Installation profile
et: Installatsiooniprofiil

en: Save and manage fields
et: Salvesta ja halda välju

en: View profile
et: Vaata profiili

en: Reference type
et: Viite tüüp

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: @type %info has been created.
et: @type %info on loodud.

en: @type %info has been updated.
et: @type %info on uuendatud.

en: @type: added %info.
et: @type: lisatud %info.

en: @type: updated %info.
et: @type: uuendatud %info.

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
et: Sellele väljale on võimalik üles laadida piiramatu hulk faile.

en: The time that the node was created.
et: Sisuelemendi loomise aeg.

en: Save and keep published
et: Salvesta ja jäta avaldatuks

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
et: Loe edasi<span class="visually-hidden"> @title</span> kohta

en: Login attempt failed from %ip.
et: Sisselogimiskatse ebaõnnestus IP-lt %ip.

en: Display the ID of the referenced entities.
et: Kuva viidatud olemi ID-d.

en: menus
et: menüüd

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
et: Viidatud olemit (%type: %id) ei eksisteeri.

[ctx: Sort order]
en: Order
et: Järjestus

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: One file only. | Maximum @count files.
et[0]: Ainult üks fail.
et[1]: Maksimaalselt @count faili.

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool

en: Simple configuration
et: Lihtne seadistus

en: Configuration type
et: Seadistuse tüüp

en: Edit @language translation for %label
et: Muuda %label @language tõlget

en: Route name
et: Marsruudi nimi

en: Site branding
et: Saidi bränding

[ctx: Entity type group]
en: Content
et: Sisu

en: Tracker settings
et: Jälgija seaded

en: IP limit
et: IP piirang

en: IP window
et: IP aken

en: User window
et: Kasutaja aken

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Username or email address
et: Kasutajanimi või e-posti aadress

en: Site header
et: Lehe päis

en: The message UUID.
et: Sõnumi UUID.

en: @label referenced from @field_name
et: @label, sellele viitab @field_name-st

en: Add contact form
et: Lisa kontaktivorm

en: Allowed types: @extensions.
et: Lubatud tüübid: @extensions.

en: Install and set as default
et: Paigalda ja määra vaikevalikuks

en: Target UUID
et: Siht UUID

en: Entity Type ID
et: Olemi tüübi ID

en: Publish status
et: Avalikustamise olek

en: The message language code.
et: Sõnumi keelekood.

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema täpselt <strong>@size</strong> pikslit.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit. Pildid, mis on suuremad kui <strong>@max</strong>, tehakse väiksemaks.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid mis on suuremad kui <strong>@max</strong> pikslit viiakse automaatselt sobivasse mõõtu.

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
et: @type %title on ennistatud redaktsioonini %revision-date.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Run database updates
et: Käivita andmebaasi uuendused

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: @size limit.
et: @size limiit.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
et: Kasutatavad muutujad on: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Send password reset instructions via email.
et: Saada parooli lähtestamise juhend e-posti teel.

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by @user will be lost.
et: Selle luku eemaldamisel kaovad kõik kasutaja @user salvestamata muudatused.

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Saidli [site:name] avaldas keegi külastaja soovi sinu konto kustutamiseks.
    
    Oma konto kustutamiseks [site:url-brief] saidil klõpsa alumisel lingil:
    
    [user:cancel-url]
    
    NB! Konto kustutamist ei ole võimalik tagasi võtta.
    
    Link aegub 24 tunniga, mitte midagi ei juhtu, kui seda ei kasutata.
    
    --  [site:name] meeskond

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] kustutamise soov saidil [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] parooli muutmise soov saidil [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutajakonto [user:display-name] detailid lehel [site:name] (ootab administraatori kinnitust)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed saidil [site:name] (kinnitatud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name] (blokeeritud)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Sinu konto saidil [site:name] on tühistatud.
    
    --  [site:name] meeskond

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
et: Konto [user:display-name] andmed saidil [site:name] (tühistatud)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Saidil [site:name] avaldas keegi külastaja soovi muuta ära sinu konto parool.
    
    Parooli muutmiseks kasuta alumist linki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Seda linki saab kasutada ainult üks kord, see suunab sind parooli muutmise lehele. Link aegub 24 tunniga, aga mitte midagi ei juhtu, kui seda ei kasutata.
    
    --  [site:name] meeskond

en: The language code.
et: Keele kood.

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: Renders an entity in a view mode.
et: Renderdab olemi kuvarežiimis.

en: Delete @entity_type
et: Kustuta @entity_type
