Open Social (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (574 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enabled
lt: įjungta

en: delete
lt: šalinti

en: title
lt: pavadinimas

en: value
lt: reikšmė

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: content
lt: turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Is
lt: Yra

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: disabled
lt: išjungtas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Disable
lt: Išjungti

en: optional
lt: pasirinktinis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: core
lt: branduolys

en: view
lt: peržiūrėti

en: all
lt: visi

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: default
lt: įprasta

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Types
lt: Tipai

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: username
lt: registracijos vardas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Core
lt: Branduolys

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Manage
lt: Valdyti

en: Region
lt: Sritis

en: Visible
lt: Matomas

en: Menu
lt: Meniu

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: name
lt: vardas

en: path
lt: kelias

en: Total
lt: Iš viso

en: Components
lt: Komponentai

en: Upload
lt: Įkelti

en: type
lt: tipas

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: file
lt: failas

en: status
lt: būsena

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: vocabularies
lt: žodynai

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Post
lt: Įrašas

en: Area
lt: Plotas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Added
lt: Pridėta

en: Site
lt: Svetainė

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Host
lt: Serveris

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: To
lt: Iki

en: Custom
lt: Savitas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: active
lt: aktyvus

en: N/A
lt: N/D

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Details
lt: Išsamiai

en: Processors
lt: Procesoriai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Company
lt: Įmonė

en: Members
lt: Nariai

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Method
lt: Būdas

en: Events
lt: Įvykiai

en: View all
lt: Rodyti visus

en: Upcoming events
lt: Artėjantys įvykiai

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: access content
lt: skaityti turinį

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Role
lt: Rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: User login
lt: Nariams

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Class
lt: Klasė

en: String
lt: Eilutė

en: External
lt: Išorinis

en: Users
lt: Nariai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Last
lt: Paskutinis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Cache
lt: Podėlis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Save and edit
lt: Iššsaugoti ir tęsti redagavimą

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Default state
lt: Įprasta būsena

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Profile
lt: Profilis

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Close
lt: Uždaryti

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Original
lt: Orginalas

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Tracker
lt: Seklys

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Location name
lt: Vietovės pavadinimas

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Show
lt: Rodyti

en: Messages
lt: Žinutės

en: Switch
lt: Perjungti

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Clear
lt: Išvalyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: update
lt: atnaujinti

en: Add new group
lt: Pridėti naują grupę

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Member for
lt: Narys jau

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: site
lt: svetainės

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: First
lt: Pirmas

en: Limit
lt: Limitas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Posts
lt: Įrašai

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Purge
lt: Valyti

en: profile
lt: profilis

en: Post comment
lt: Skelbti komentarą

en: Create new account
lt: Registracija

en: Info
lt: Informacija

en: White
lt: Baltas

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: or
lt: arba

en: archive
lt: archyvas

en: Revision
lt: Versija

en: Access Denied
lt: Pieiga Uždrausta

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Show comments
lt: Rodyti komentarus

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: not active
lt: nerodoma

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Street address
lt: Adresas

en: County
lt: Grafystė

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: image
lt: paveikslėlis

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Join
lt: Prisijungti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: users
lt: nariai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Join group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: Group roles
lt: Grupės rolės

en: 1 member | @count members
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Group Members
lt: Grupės nariai

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Translated
lt: Išversta

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Search Index
lt: Paieškos Indeksas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Index
lt: Indeksas

en: Permission
lt: Leidimai

en: Hide
lt: Slėpti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Reply
lt: Atsakyti

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Privalote įvesti bent vieną raktažodį bent jau @count simbolių.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Search users
lt: Ieškoti narių

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Services
lt: Paslaugos

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Group node
lt: Grupės mazgas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Execute
lt: Vykdyti

en: ok
lt: Gerai

en: Packages
lt: Pakuotės

en: Package
lt: Pakuotė

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Context
lt: Kontekstas

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lt: %name slaptažodžio keitimo instrukcijos nusiųstos į %email.

en: Account
lt: Paskyra

en: Data
lt: Duomenys

en: Any
lt: Bet kuris

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Search content
lt: Turinio paieška

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Zone
lt: Zona

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: field
lt: laukelis

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Regions
lt: Regionai

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Element
lt: Elementas

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Effect
lt: Efektas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Direction
lt: Kryptis

en: Registration
lt: Registracija

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Address format
lt: Adreso formatas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: IP address
lt: IP adresas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Applies to
lt: Taikoma

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Boolean
lt: Loginis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Created on
lt: Sukurta

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Uses
lt: Naudoja

en: priority
lt: prioritetas

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: Group types
lt: Grupės tipas

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: 1 character | @count characters
lt[0]: @count simbolis
lt[1]: @count simboliai
lt[2]: @count simbolių

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: Legend
lt: Legenda

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: form
lt: forma

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Allowed formats
lt: Leidžiami formatai

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: HTML filter
lt: HTML filtras

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: Post settings
lt: Įrašo nustatymai

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: Minimum word length to index
lt: Mažiausias žodžio ilgis indeksavimui

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
lt: Žodžio simbolių kiekis, kad jis būtų indeksuojamas. Mažesnė reikšmė reiškia didesnį paieškos tikslumą, bet taip pat didelę duomenų bazę. Kiekviena paieškos užklausa turi būti bent jau tokio ilgio arba ilgesnė.

en: Simple CJK handling
lt: Paprastas CJK naudojimas

en: No modules selected.
lt: Moduliai nepasirinkti

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: User information
lt: Nario informacija

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Cancel account
lt: Panaikinti paskyrą

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Update style
lt: Atnaujinti stilių

en: Add effect
lt: Pridėti efektą

en: Delete selected content
lt: Pašalinti pasirinktą turinį

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Tools that enhance the user interface.
lt: Įrankiai kurie pagerina vartotojo sąsają.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Add custom block
lt: Pridėti savitą bloką

en: Read-only
lt: Tik skaitymui

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
lt: Perrikiuoti eilutes pagal svorių reikšmes vietoj tempimo.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: Profile types
lt: Profilio tipai

en: New field name
lt: Naujas laukelio pavadinimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Save and publish
lt: Išsaugoti ir publikuoti

en: Post comments
lt: Skelbti komentarus

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Install new module
lt: Įdiekite naują modulį

en: Install new theme
lt: Įdiekite naują temą

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Profile type
lt: Profilio tipas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Message ID
lt: Žinutės ID

en: The unique ID of the message.
lt: Unikalus žinutės ID

en: Allowed values list: invalid input.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: neteisingi duomenys.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: kai kurios reikšmės bus pašalintos, nors šiuo metu ir naudojamos.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Add new view
lt: Pridėti naują vaizdą

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
lt: Token kuriuos galite panaudoti el. pašto laiške rasite žemiau.

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Browse available tokens.
lt: Naršyti galimus token.

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Save and manage fields
lt: Išsaugoti ir tvarkyti laukelius

en: View profile
lt: Peržiūrėti profilį

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
lt: Į šį laukelį galima įkelti neribotą failų skaičių.

en: Save and keep published
lt: Išsaugoti ir palikti publikuota

en: Save and unpublish
lt: Išsaugoti ir nebeskelbti

en: Save as unpublished
lt: Išsaugoti kaip nepaskelbta

en: Save and keep unpublished
lt: Išsaugoti ir palikti nepublikuota

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
lt: Skaityti daugiau<span class="visually-hidden"> apie @title</span>

en: Enter a part of the module name or description to filter by.
lt: Norėdami filtruoti įveskite dalį modulio pavadinimo arba aprašymo.

en: With selection
lt: Su pasirinktais

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: One file only. | Maximum @count files.
lt[0]: Daugiausia @count failas.
lt[1]: Daugiausia @count failai.
lt[2]: Daugiausia @count failų.

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas

[ctx: Entity type group]
en: Content
lt: Turinys

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Username or email address
lt: Nario vardas ar el. pašto adresas

en: Add contact form
lt: Pridėti kontaktų formą

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.

en: Install and set as default
lt: Įdiegti ir nustatyti kaip numatytąją

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
lt: Paveikslėliai mažesni nei  <strong>@min</strong> pikselių bus padidinti. Paveikslėliai didesni nei <strong>@max</strong> pikselių bus sumažinti.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
lt: Paveikslėliai didesni nei <strong>@max</strong> pikselių bus sumažinti.

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
lt: Galimi kintamieji: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Paskyros panaikinimo prašymas gautas iš [site:name].
    
    Galite panaikinti paskyra [site:url-brief] paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:cancel-url]
    
    DĖMESIO: Panaikinę paskyra jos atkurti jau negalėsite.
    
    Ši nuoroda galios vieną dieną ir jei nebus panaudota nieko neatsitiks.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote [site:name]. Jūsų registracija laukia patvirtinimo. Kai tik ji bus patvirtinta gausite kita pranešimą su informacija kaip prisijungti ir kaip nustatyti savo slaptažodį.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra svetainėje [site:name] buvo aktyvuota. 
    
    Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:account-name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (patvirtinta)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:account-name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra - [site:account-name] buvo užblokuota.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra - [site:name] buvo panaikinta.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyros slaptažodžio atkūrimo prašymas gautas iš [site:name].
    
    Galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį. Ji galios vieną dieną ir jei nebus panaudota nieko neatsitiks.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Svetainės [site:name] administratorius sukūrė jums paskyrą. Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote [site:name]. Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi
