Open Social (8.x-1.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (185 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Create a new user account.
ast: Facer una cuenta d'usuariu nueva.

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: content
ast: conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Closed
ast: Zarráu

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: disabled
ast: desactiváu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Read more
ast: Lleer más

en: more
ast: más

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: default
ast: predefiníu

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Types
ast: Tribes

en: Parent
ast: Padre

en: Parents
ast: pás

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Import
ast: Importar

en: Book
ast: Llibru

en: Export
ast: Esportar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: username
ast: nome d'usuariu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Open
ast: Abrir

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Core
ast: Motor

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Modules
ast: Preseos

en: Region
ast: Rexón

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Upload
ast: Xubir

en: type
ast: triba

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Configure
ast: Configurar

en: file
ast: ficheru

en: status
ast: estáu

en: Error
ast: Fallu

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: Menu item
ast: Elementu del menú

en: The name of the menu.
ast: Nome del menú.

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Done
ast: Fechu

en: Post
ast: Espublizar

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Host
ast: Sirvidor

en: Never
ast: Nunca

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: To
ast: Pa

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Count
ast: Cuenta

en: active
ast: activu

en: N/A
ast: N/D

en: Nodes
ast: Noyos

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Maximum
ast: Máximu

en: Details
ast: Detalles

en: Processors
ast: Procesadores

en: Owner
ast: Dueñu

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: node
ast: noyu

en: General
ast: Xeneral

en: Method
ast: Métodu

en: Configuration
ast: Configuración

en: access content
ast: accesu al conteníu

en: Role
ast: Rol

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Log in
ast: Entrar

en: String
ast: Cadena

en: Users
ast: Usuarios

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Install
ast: Instalar

en: Filters
ast: Filtros

en: Integer
ast: Enteru

en: Profile
ast: Perfil

en: Clear cache
ast: Llimpiar caché

en: Close
ast: Zarrar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Function
ast: Función

en: Tracker
ast: Rastrexador

en: Add user
ast: Amestar usuariu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Show
ast: Amosar

en: Add menu
ast: Amestar menú

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: update
ast: anovar

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Member for
ast: Miembru hai

en: @time ago
ast: hai @time

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Languages
ast: Llingües

en: Topics
ast: Asuntos

en: Topic
ast: Asuntu

en: Allowed values list
ast: Llistáu de valores permitios

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Select list
ast: Esbilla

en: Posts
ast: Artículos

en: Revert
ast: Desfacer

en: Log out
ast: Desconeutar

en: profile
ast: perfil

en: Post comment
ast: Espublizar comentariu

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva

en: People
ast: Xente

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Revision
ast: Revisión

en: Permissions
ast: Permisos

en: Installed
ast: Instaláu

en: Date created
ast: Data de creación

en: Failed
ast: Falló

en: The installation has encountered an error.
ast: Hebo un fallu al instalar.
