Open Social (8.x-1.0-alpha5) - en to br translation catalogue (54 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Create a new user account.
br: Krouiñ ur gont implijer nevez.

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Development
br: Diorren

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Mail
br: Postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Processors
br: Prosesoroù

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Add menu
br: Ouzhpennañ lañser

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Log out
br: Digevreañ

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Plugin
br: Lugant

en: Add vocabulary
br: Ouzhpennañ geriaoueg

en: Minimum
br: Izek

en: Index
br: Meneger

en: Editor
br: Embanner

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn

en: One file only. | Maximum @count files.
br[0]: Unan e unan restr.
br[1]: D'ar muiañ @count restr.
br[2]: D'ar muiañ @count restr.
br[3]: D'ar muiañ @count restr.

en: Allowed types: @extensions.
br: Seurtoù aotreet: @extensions.

en: Send password reset instructions via email.
br: Kas kemennadurioù adderaouekaat ar ger-tremen dre bostel.
