Open Social (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (696 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: enabled
he: פעיל

en: delete
he: מחיקה

en: title
he: כותרת

en: value
he: ערך

en: Status
he: סטטוס

en: Register
he: הרשמה

en: Create a new user account.
he: יצירת חשבון משתמש חדש

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Closed
he: סגור

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: disabled
he: מושבת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Delete group
he: מחק קבוצה

en: Read more
he: קראו עוד

en: more
he: עוד

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: Priority
he: עדיפות

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: view
he: צפיה

en: all
he: הכל

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: default
he: ברירת מחדל

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Container
he: מיכל

en: Types
he: סוגים

en: Parent
he: אב

en: Parents
he: אבות

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Import
he: יבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: יצוא

en: Back
he: אחורה

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: username
he: כינוי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Open
he: פתוח

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Core
he: ליבה

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Modules
he: רכיבים

en: Manage
he: ניהול

en: Region
he: איזור

en: Visible
he: נראה

en: Menu
he: תפריט

en: Teaser
he: תקציר

en: Event
he: אירוע

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: path
he: נתיב

en: Total
he: סך הכל

en: Components
he: רכיבים

en: Upload
he: העלאה

en: type
he: סוג

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: file
he: קובץ

en: status
he: מצב

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: Separator
he: מפריד

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: vocabularies
he: מילונים

en: Menu item
he: קישור בתפריט

en: The name of the menu.
he: השם של התפריט

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Done
he: בוצע

en: Post
he: הודעה

en: Area
he: איזור

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Added
he: התווסף

en: Site
he: אתר

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Drupal
he: דרופל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Url
he: כתובת url

en: Module
he: מודול

en: Off
he: כבוי

en: Host
he: שם שרת

en: Never
he: אף פעם

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: To
he: אל

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Field name
he: שם שדה

en: Fields
he: שדות

en: Count
he: כמות

en: Normal
he: נורמלי

en: Warning
he: אזהרה

en: active
he: פעיל

en: N/A
he: -ללא-

en: %time ago
he: לפני %time

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Maximum
he: מקסימום

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Details
he: פרטים

en: Processors
he: מעבדים

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Recipient
he: נמען

en: Company
he: חברה

en: Members
he: חברים

en: node
he: פריט תוכן

en: Transliteration
he: תעתיק

en: General
he: כללי

en: Method
he: שיטה

en: Events
he: אירועים

en: View all
he: צפה בכולם

en: Upcoming events
he: אירועים מתוכננים

en: Now
he: עכשיו

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Configuration
he: הגדרות

en: access content
he: גישה לתוכן

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Role
he: תפקיד

en: Select all
he: בחר הכל

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: User login
he: כניסה

en: Log in
he: כניסה

en: String
he: מחרוזת

en: External
he: חיצוני

en: Users
he: חברי האתר

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Last
he: אחרון

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Cache
he: מטמון

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Provider
he: ספק

en: Uninstall
he: הסרה

en: Install
he: התקנה

en: Save and edit
he: שמירה ועריכה

en: Tools
he: כלים

en: Clone
he: שכפול

en: Tab
he: לשונית

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Random
he: אקראי

en: Integer
he: שלם

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Clear cache
he: ניקוי מטמון

en: Close
he: סגירה

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Function
he: פונקציה

en: Tracker
he: מעקב

en: Notifications
he: הודעות

en: Location name
he: שם מיקום

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Department
he: מחלקה

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Hidden
he: מוסתר

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Show
he: הצג

en: in
he: ב

en: Messages
he: מסרים

en: Token
he: אסימון

en: Switch
he: החלפה

en: Processor settings
he: הגדרות מעבד

en: ago
he: לפני

en: Add menu
he: הוספת תפריט

en: Clear
he: ניקוי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: update
he: עידכון

en: No groups found.
he: לא נמצאו קבוצות.

en: Add new group
he: הוספת קבוצה חדשה

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: @time ago
he: לפני @time

en: Front page
he: דף הבית

en: Languages
he: שפות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Feature
he: תכונה

en: Topics
he: נושאים

en: Topic
he: נושא

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Activity
he: פעילות

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: First
he: ראשון

en: Limit
he: גבול

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Posts
he: הודעות

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: Revert
he: שחזור

en: Buttons
he: כפתורים

en: Log out
he: יציאה

en: profile
he: פרופיל משתמש

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Info
he: מידע

en: White
he: לבן

en: People
he: משתמשים

en: Blocked
he: חסום

en: Reference
he: רפרנס

en: or
he: או

en: Revision
he: גרסה

en: Access Denied
he: גישה חסומה

en: Missing
he: חסר

en: Permissions
he: הרשאות

en: Installed
he: מותקן

en: Plugin
he: פלאגין

en: Reversed
he: בסדר הפוך

en: Changed
he: השתנה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Completed
he: נשלם

en: Failed
he: נכשל

en: Street address
he: כתובת

en: missing
he: חסר

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Enter username
he: הזנת שם משתמש

en: Username not found
he: שם משתמש לא נמצא

en: Migrate
he: מיגרציה

en: The username %name has not been activated or is blocked.
he: הכינוי %name לא הופעל או חסום.

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: image
he: תמונה

en: Themes
he: עיצובים

en: Translations
he: תרגומים

en: Join
he: הצטרף

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Loading...
he: טוען...

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון

en: users
he: משתמשים

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: URI
he: כתובת URI

en: Apply
he: החל

en: Join group
he: הצטרף לקבוצה

en: Leave group
he: עזוב קבוצה

en: Group roles
he: תפקידי קבוצה

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Information
he: מידע

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Translated
he: מתורגם

en: Blocks
he: בלוקים

en: Menus
he: תפריטים

en: Add vocabulary
he: הוספת מילון

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Search Index
he: אינדקס חיפוש

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Remove field
he: הסרת שדה

en: Decimal
he: דצימלי

en: Minimum
he: מינימום

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: Index
he: אינדקס

en: Permission
he: הרשאה

en: Editor
he: עורך

en: Hide
he: הסתרה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Add new profile
he: הוספת פרופיל חדש

en: Reply
he: השב

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
he: חובה להזין לפחות מילת חיפוש אחת בת @count אותיות או יותר.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Extension
he: הרחבה

en: Server
he: שרת

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Administrator
he: מנהל

en: Group node
he: פריט תוכן בקבוצה

en: Provided by
he: סופק ע"י

en: Available
he: זמין

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
he: להלן תכולת המשתנה<code>$_SESSION</code> שלך.

en: Reinstall modules
he: התקן מחדש מודולים

en: Session viewer
he: צופה ההפעלה

en: Switch user
he: החלפת משתמש

en: Execute PHP
he: הרצת PHP

en: Number of users to display in the list
he: מספר משתמשים להצגה ברשימה

en: This user can switch back.
he: משתמש זה יכול לחזור חזרה.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
he: אזהרה: משתמש זה לא יוכל להחליף חזרה.

en: Sort query log
he: מיין יומן שאילתה

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
he: ניתן למיין את טבלת השאילתות לפי סדר הרצת השאילתות או לפי משך יורד.

en: PHP code to execute
he: קוד PHP לביצוע

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
he: הזן קוד. אל תשתמש בתגיות <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
he: ביצוע

en: New value
he: ערך חדש

en: Session name
he: שם ההפעלה

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
he: יצר מספר נתון של משתמשים. אוופציונלית, מחק משתמשים נוכחיים.

en: How many users would you like to generate?
he: כמה משתמשים תרצה לייצר?

en: How many nodes would you like to generate?
he: כמה פרטי תוכן תרצה ליצר?

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
he: ניתנה הרשאה לכל פריטי התוכן (כל המשתמשים)

en: Your node_access table contains entries that may be granting all users access to all nodes.  Depending on which access control module(s) you use, you may want to delete these entries.  If you are not using an access control module, you should probably leave these entries as is.
he: טבלת node_access מכילה כניסות שיתכן והן המעניקות לכל המשתמשים גישה לכל פריטי התוכן.  כתלות במודול(י) בקרת הגישה שבהם אתה משתמש, יתכן ותרצה למחוק כניסות אלו. אם אינך משתמש במודול בקרת גישה, כדאי שתשאיר כניסות אלו כפי שהן.

en: realm
he: תחום

en: Legacy Nodes
he: פריטי תוכן מדור קודם

en: All Nodes Represented
he: כל פריטי התוכן מיוצגים.

en: All nodes are represented in the node_access table.
he: כל פריטי התוכן מיוצגים בטבלה node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
he: ניתנה הרשאה לכל פריטי התוכן (מספר משתמשים)

en: Access Granted to Some Nodes
he: ניתנה הרשאה לחלק מפריטי התוכן

en: public nodes
he: פריטי תוכן ציבוריים

en: Public Nodes
he: פריטי תוכן ציבוריים

en: Summary by Realm
he: סיכום לפי תחום

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
he: התחומים הבאים מאפשרים גישה מוגבלת לפריטי תוכן ספציפיים.

en: private nodes
he: פריטי תוכן פרטיים

en: Protected Nodes
he: פריטי תוכן מוגנים

en: Devel Node Access
he: גישה לפריטי תוכן Devel

en: explained
he: מוסבר

en: ok
he: בסדר

en: ignored
he: התעלם ממנו

en: empty
he: ריק

en: illegitimate
he: בלתי חוקי

en: Should NOT be in !na because of lower priority!
he: לא אמור להיות ב-!na בגלל priority! נמוכה יותר.

en: alien
he: זר

en: Should NOT be in !na because of unknown origin!
he: לא אמור להיות ב-!na בגלל מקור לא ידוע!

en: This entry grants access to this node to this user.
he: כניסה זו מאשרת גישה לפריט זה על ידי משתמש זה.

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
he: בלוקים, דפים ופונקציות שונות למפתחים.

en: Package
he: חבילה

en: All types
he: כל סוג

en: Restore
he: שחזור

en: Organization
he: ארגון

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Context
he: הקשר

en: Offset
he: היסט

en: Edit comment
he: עריכת תגובה

en: contains
he: מכיל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
he: סיסמה נשלחה אל %name לכתובת %email.

en: Account
he: חשבון

en: Joined
he: הצטרף

en: Data
he: נתונים

en: Item language
he: שפת פריט

en: Any
he: הכל

en: Node count
he: ספירת פריטי תוכן (nodes)

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Number of comments
he: מספר התגובות

en: Content ID
he: מזהה תוכן

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Sign up
he: הרשמה

en: About
he: אודות

en: and
he: וגם

en: Unpublish comment
he: בטל פרסום תגובה

en: Member
he: חבר

en: Untranslated
he: לא מתורגם

en: field
he: שדה

en: Breadcrumb visibility
he: נראות פרורי לחם

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Element
he: אלמנט

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: Effect
he: אפקט

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Direction
he: כיוון

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Run cron
he: הרצת Cron

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Tables
he: טבלאות

en: IP address
he: כתובת IP

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Boolean
he: בוליאני

en: Bundle
he: חבילה

en: Created on
he: נוצר ב

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Uses
he: שימושים

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: Config
he: קונפיג

en: priority
he: עדיפות

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: Group types
he: סוגי קבוצות

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: Generating Content
he: ייצור תוכן

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: API Site
he: אתר API

en: Reinstall
he: התקן מחדש

en: {empty}
he: {ריק}

en: 1 character | @count characters
he[0]: תו אחד
he[1]: @count תווים

en: Rebuild menus
he: בנה תפריטים מחדש

en: Rebuild menu based on hook_menu() and revert any custom changes. All menu items return to their default settings.
he: בנה את התפריט מחדש בהתבסס עלhook_menu() ובטל את כל ההתאמות האישיות. כל פריטי התפריט יחזרו להגדרותיהם המקוריות.

en: Execute PHP Code
he: הרצת קוד PHP

en: Execute some PHP code
he: בצע קוד PHP

en: Devel settings
he: הגדרות Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
he: מחק את כל המשתמשים (למעט משתמש עם מזהה 1) לפני יצירת משתמשים חדשים.

en: How old should user accounts be?
he: מה הגיל הנדרש לחשבונות משתמש?

en: User ages will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
he: גילאי המשתמשים יפוזרו באופן אקראי מהזמן הנוכחי אחורה עד לזמן הבחור.

en: How far back in time should the nodes be dated?
he: כמה זמן אחורנית יש לתארך פריטי תוכן.

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
he: תאריכי יצירת פריטי התוכן יפוזרו באופן אקראי החל מהזמן הנוכחי, אחורה עד לזמן הבחור.

en: Requires path.module
he: מצריך נתיב.מודול

en: Add an url alias for each node.
he: הוסף כינוי כתובת URL לכל פריט תוכן.

en: Should be in !na but isn't!
he: אמור להיות ב-!na אבל לא נמצא!

en: Node_access summary
he: סיכום Node_access

en: Devel generate
he: ייצור Devel

en: Publish comment
he: פרסם תגובה

en: Sum
he: סְכוּם

en: Legend
he: מקרא

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Rebuild Menu
he: בניה מחדש של התפריט

en: form
he: טופס

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: Dropdown
he: נפתח

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: - All -
he: - הכל -

en: Compact
he: קומפקטי

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Download feature
he: הורד תכונה

en: Dependency
he: תלות

en: Array
he: מערך

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: Pagination
he: דפדוף

en: Edit group roles
he: עריכת תפקידים בקבוצה

en: The installation has encountered an error.
he: ארעה שגיאה בהתקנה.

en: HTML filter
he: מסנן HTML

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
he: @type: שוחזרה %title לגרסה %revision.

en: Post settings
he: הגדרות פרסומים

en: Add content type
he: הוספת סוג תוכן

en: Minimum word length to index
he: אורך מילה מינימלי למיפתוח

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
he: מספר האותיות המינימלי שיש למילה במפתח. ערך נמוך ייתן תוצאות טובות יותר, אך מבנה הנתונים יהיה גדול יותר. כל שאילתא חייבת להכיל לפכות מילה אחת באורך זה לפחות.

en: Simple CJK handling
he: טיפול בשפות מזרח אסיאתיות

en: No modules selected.
he: לא נבחרו רכיבים.

en: Cron ran successfully.
he: ריצת cron הושלמה.

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Redirect 403 to User Login
he: הפנייה של שגיאה 403 למסך כניסת משתמשים

en: Author name
he: שם המחבר/ת

en: Flush all caches
he: מחיקת כל המטמונים

en: Group name (a-z, 0-9, _)
he: שם קבוצה (a-z, 0-9, _)

en: Add new group: you need to provide a group name.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק שם לקבוצה.

en: New field
he: שדה חדש

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Published date
he: תאריך פרסום

en: Show links
he: הצג קישורים

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Total time
he: סה"כ

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Libraries
he: ספריות

en: Cancel account
he: ביטול חשבון

en: Dependencies
he: תלויות

en: Destinations
he: יעדים

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Main page content
he: תוכן

en: Default country
he: מדינת ברירת המחדל

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Full comment
he: תגובה מלאה

en: Save comment
he: שמירת תגובה

en: Hide summary
he: הסתרת תקציר

en: Edit summary
he: עריכת תקציר

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Update style
he: עדכון סיגנון

en: Add effect
he: הוספת אפקט

en: Deleted @count posts.
he: נמחקו @count דפים

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
he: אדמיניסטרטור יצר עבורך חשבון ב[site:name]

en: Group type
he: סוג קבוצה

en: Switch users
he: החלפת משתמשים

en: Add custom block
he: הוספת בלוק מותאם

en: Is not empty (NOT NULL)
he: לא ריק, מכיל ערך כלשהו (NOT NULL)

en: Translation source node
he: הנוד שהוא מקור התרגום

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Access check
he: סימון גישה

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
he: סדר מחדש שורות עפ"י חשיבות מספרית במקום גרירה.

en: Edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: One-time login URL
he: קישור כניסה חד-פעמי

en: Page number
he: מספר הדף

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Index now
he: בניית אינדקס עכשיו

en: Profile types
he: סוגי פרופיל

en: Delete entity
he: מחק ישות

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Save and publish
he: שמירה במצב מפורסם

en: Fulltext search
he: חיפוש טקסט מלא

en: Post comments
he: פירסום תגובות

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Install new module
he: התקנת מודול חדש

en: Install new theme
he: התקנת עיצוב חדש

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
he: ניהול חשבונות משתמשים, תפקידים והרשאות

en: Administer profile types
he: ניהול סוגי פרופיל

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Text block
he: בלוק טקסט

en: Administer group
he: נהל את הקהילה

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Add Activity
he: הוסף פעילות

en: Add new view
he: הוספת היבט חדש

en: Menu link count
he: מונה קישורי תפריט

en: Fieldgroups
he: קבוצות שדות

en: Uninstalled
he: לא מותקן

en: Master
he: מאסטר

en: Appears in: @bundles.
he: מופיע ב: @bundles.

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: An autocomplete text field.
he: שדה טקסט עם השלמה אוטומטית.

en: Display the label of the referenced entities.
he: הצגת הכותרת של היישות ברפרנס.

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת

en: Add new view mode
he: הוספת מצב תצוגה חדש

en: Create @type
he: יצירת @type

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: Add and configure
he: הוסף והגדר

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה

en: keyboard
he: מקלדת

en: Save and add
he: שמור והוסף

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens

en: Browse available tokens.
he: עיון בתבניות קיימות

en: The referenced entity
he: היישות שאליה מצביע הרפרנס

en: Text value
he: ערך טקטואלי

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.

en: Installation profile
he: פרופיל התקנה

en: Save and manage fields
he: שמירה ומעבר לניהול שדות

en: View profile
he: צפיה בפרופיל

en: Reference type
he: סוג רפרנס

en: Autocomplete type
he: מסוג השלמה אוטומטית

en: You have unsaved changes.
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו.

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
he: בשדה זה ניתן ניתן להעלות מספר בלתי מוגבל של קבצים.

en: Save and keep published
he: לשמור ולהשאיר במצב מפורסם

en: Save and unpublish
he: שמירה במצב לא מפורסם

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
he: קרא עוד<span class="visually-hidden"> על @title</span>

en: Display the ID of the referenced entities.
he: הצגת המזהה של יישויות עם רפרנס.

[ctx: Sort order]
en: Order
he: סדר

en: Override Global Settings
he: דריסת הגדרות גלובליות

en: Only in admin areas
he: רק באזור הניהול

en: Show current page title at end
he: הצג את כותרת הדף הנוכחי בסופו

en: Custom block library
he: ספרית בלוקים מותאמים

en: One file only. | Maximum @count files.
he[0]: קובץ אחד בלבד.
he[1]: לכל היותר  @count קבצים.

en: Reset your password
he: איפוס סיסמה

en: Configuration type
he: סוג הקונפיגורציה

en: Edit @language translation for %label
he: עריכת התרגום ל@language עבור %label

en: Add new form mode
he: הוספת מצב טופס חדש

en: Group type ID
he: מזהה סוג קבוצה

en: %type_name: Create new group
he: %type_name: יצירת קבוצה חדשה

en: Save group type
he: שמירת סוג קבוצה

en: Delete group type
he: מחיקת סוג קבוצה

en: Group Node
he: פריט תוכן בקבוצה

[ctx: Entity type group]
en: Content
he: תוכן

en: Username or email address
he: שם משתמש או דוא"ל

en: Add contact form
he: הוספת טופס קשר

en: Allowed types: @extensions.
he: סוגים מותרים: @extensions.

en: Install and set as default
he: להתקין ולקבוע כברירת מחדל

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
he: על התמונות להיות גדולות מ <strong>@min</strong> פיקסלים. תמונות גדולות מ <strong>@max</strong> פיקסלים יוקטנו.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
he: על התמונות להיות גדולות מ <strong>@min</strong> פיקסלים.

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Basic block
he: בלוק בסיסי

en: @size limit.
he: מוגבל ל @size.

en: Name or email contains
he: השם או כתובת המייל מכילים

en: Updates report
he: דו"ח עדכונים

en: Back to 'Updates report' page.
he: חזרה לדף 'דו"ח עדכונים ".

en: Report on
he: לדווח על

en: All configuration
he: כל התצורות

en: Missing configuration items
he: חסר פריטי תצורה

en: Import from source
he: יבוא ממקור

en: Revert to source
he: לחזור למקור

en: Add profile type
he: הוספת סוג פרופיל

en: Manage profile types, including fields, and profiles for users.
he: ניהול סוגי פרופיל, כולל שדות ופרופילים למשתמשים.

en: %type: Edit own profile
he: %type: עריכת פרופיל של עצמו

en: %type: Edit any profile
he: %type: עריכת כל פרופיל

en: The time that the profile was last edited.
he: זמן העריכה האחרונה של הפרופיל

en: %label profile has been created.
he: נוצר הפרופיל %label.

en: %label profile has been updated.
he: עודכן הפרופיל %label.

en: Edit %label profile type
he: עריכת פרופיל מסוג %label

en: %label profile type has been updated.
he: עודכן סוג הפרופיל %label.

en: %label profile type has been created.
he: נוצר סוג הפרופיל %label.

en: Configure group types.
he: הגדרת סוגי קבוצות

en: Create %type in %label
he: יצירת %type ב%label

en: Create node in group
he: יצירת פריט תוכן (node) כחלק מהקבוצה

en: Set available content
he: קביעת תכנים אפשריים

en: No group types available. <a href="@link">Add group type</a>.
he: לא נמצאו סוגי קבוצות . <a href="@link">הוספת סוג קבוצה</a>.

en: Group types use three special roles:
he: סוגי קבוצות משתמשים בשלושה תפקידים ייעודיים:

en: @label (Original translation) - <em>The following translations will be deleted:</em>
he: @label (התרגום המקורי) - <em>התרגומים הבאים יימחקו:</em>

en: Delete @entity_type
he: מחיקת @entity_type
