Open Social (8.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (239 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: delete
hy: հեռացնել

en: title
hy: վերնագիր

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Create a new user account.
hy: Ստեղծել նոր օգտագործողի հաշիվ

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: content
hy: պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: disabled
hy: անջատված

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: more
hy: ավելի

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Parent
hy: Ծնող

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Book
hy: Գիրք

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: type
hy: տեսակ

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: file
hy: ֆայլ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Post
hy: Գրառում

en: Area
hy: Տարածք

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Host
hy: Հոսթ

en: Never
hy: Երբեք

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: To
hy: Ում

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: active
hy: ակտիվ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Processors
hy: Պրոցեսորներ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Recipient
hy: Ստացող

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: String
hy: Տող

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Cache
hy: Քեշ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Save and edit
hy: Պահել և փոփոխել

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Topic
hy: Թեմա

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: author
hy: հեղինակ

en: Log out
hy: Ելք

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Info
hy: Ինֆո

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hy: %name  օգտատիրոջ անունը  ակտիվ չէ կամ արգելափակված է

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Translated
hy: Թարգմանված

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: « first
hy: « առաջինը

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: Edit comment
hy: Խմբագրել մեկնաբանություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: Number of comments
hy: Մեկնաբանությունների քանակը

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: 1 character | @count characters
hy[0]: 1 նիշ
hy[1]: @count  նիշ

en: Publish comment
hy: հրապարակել մեկնաբանություններ

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: The installation has encountered an error.
hy: Խնդիր է առաջացել տեղադրման ընթացքում։

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը

en: Show links
hy: Ցուցադրել հղումները

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Cancel account
hy: Հաշիվը չեղարկել

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Update style
hy: Թարմացնել ոճը

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hy: Անվավեր մեքենայաընթեռնելի անվանումը: Մուտքագրեք անունը բացառությամբ  %invalid  %invalid:

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Post comments
hy: Տեղադրել մեկնաբանություններ

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:

en: Reset your password
hy: Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Send password reset instructions via email.
hy: Ուղարկեք գաղտնաբառի վերակայման հրահանգները էլփոստով:

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են

en: Delete @entity_type
hy: Ջնջել @entity_type-ը
