Open Social (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (822 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: enabled
sk: povolené

en: delete
sk: odstrániť

en: title
sk: názov

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Create a new user account.
sk: Vytvoriť nový používateľský účet.

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: content
sk: obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Groups
sk: Skupiny

en: Is
sk: Je

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: disabled
sk: vypnuté

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Delete group
sk: Vymazať skupinu

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: more
sk: viac

en: Disable
sk: Vypnúť

en: optional
sk: voliteľné

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: Priority
sk: Priorita

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: view
sk: zobraziť

en: all
sk: všetko

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: default
sk: predvolené

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Container
sk: Kontajner

en: Types
sk: Typy

en: Parent
sk: Nadradený

en: Parents
sk: Nadradené

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Import
sk: Importovať

en: Book
sk: Rezervácia

en: Export
sk: Exportovať

en: Back
sk: Späť

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: username
sk: používateľ

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Core
sk: Jadro

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Modules
sk: Moduly

en: Manage
sk: Spravovať

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: path
sk: cesta

en: Total
sk: Celkom

en: Components
sk: Komponenty

en: Upload
sk: Nahrať

en: type
sk: typ

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: file
sk: súbor

en: status
sk: stav

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: vocabularies
sk: slovníky

en: Menu item
sk: Položka menu

en: The name of the menu.
sk: Názov menu.

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Done
sk: Hotovo

en: Post
sk: Príspevok

en: Area
sk: Oblasť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Added
sk: Pridané

en: Site
sk: Stránka

en: Database
sk: Databáza

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Module
sk: Modul

en: Off
sk: Vypnúť

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: To
sk: Komu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Session ID
sk: ID session

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Message type
sk: Typ správy

en: Message text
sk: Text správy

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Is not
sk: Nie je

en: Count
sk: Počet

en: Normal
sk: Normálny

en: Warning
sk: Varovanie

en: active
sk: aktívny

en: %time ago
sk: pred %time

en: Nodes
sk: Uzly

en: Authored by
sk: Autor

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Load
sk: Načítať

en: Processors
sk: Procesory

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Members
sk: Členovia

en: node
sk: obsah

en: General
sk: Všeobecné

en: Method
sk: Metóda

en: Events
sk: Udalosti

en: View all
sk: Zobraziť všetky

en: Upcoming events
sk: Budúce udalosti

en: Now
sk: Teraz

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: access content
sk: prístup k obsahu

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Class
sk: Trieda

en: String
sk: Reťazec

en: Users
sk: Používatelia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Last
sk: Posledné

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Install
sk: Inštalácia

en: Save and edit
sk: Uložiť a upraviť

en: Tools
sk: Nástroje

en: Clone
sk: Klonovať

en: Tab
sk: Karta

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Operator
sk: Operátor

en: Filters
sk: Filtre

en: Random
sk: Náhodný

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Default state
sk: Základný stav

en: Profile name
sk: Meno profilu

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Profile
sk: Profil

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: Static
sk: Statický

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Original
sk: Originál

en: Function
sk: Funkcia

en: Tracker
sk: Sledovanie príspevkov

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Location name
sk: Názov umiestnenia

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: show
sk: zobraziť

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Hidden
sk: Skryté

en: create
sk: vytvoriť

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Show
sk: Zobraziť

en: Messages
sk: Správy

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Zip code
sk: PSČ

en: ago
sk: pred

en: Add menu
sk: Pridať menu

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Node title
sk: Nadpis

en: update
sk: aktualizácia

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Member for
sk: Členom už

en: @time ago
sk: pred @time

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: site
sk: webstránka

en: Languages
sk: Jazyky

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Topics
sk: Témy

en: Topic
sk: Téma

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Activity
sk: Aktivita

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: First
sk: Prvý

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Posts
sk: Príspevky

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: profile
sk: profil

en: Post comment
sk: Odoslať komentár

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: White
sk: Biela

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: People
sk: Používatelia

en: terms
sk: termíny

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Reference
sk: Referencia

en: or
sk: alebo

en: public
sk: verejné

en: Revision
sk: Revízia

en: Access Denied
sk: Prístup zakázaný

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Installed
sk: Inštalované

en: Scope
sk: Rozsah

en: not active
sk: nie je aktívny

en: Reversed
sk: Obrátený

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Street address
sk: Ulica

en: Province
sk: Provincia

en: missing
sk: chýba

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Enter username
sk: Vložiť prihlasovacie meno

en: Username not found
sk: Prihlasovacie meno nenájdené

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sk: Používateľské meno %name nie je aktivované alebo je blokované.

en: Login attempt failed for %user.
sk: Neúspešný pokus o prihlásenie používateľa %user.

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: image
sk: obrázok

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Translations
sk: Preklady

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Locality
sk: Lokalita

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: TRUE
sk: PRAVDA

en: FALSE
sk: NEPRAVDA

en: users
sk: používatelia

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Group settings
sk: Nastavenia skupiny

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Join group
sk: Vstúpiť do skupiny

en: Leave group
sk: Opustiť skupinu

en: 1 member | @count members
sk[0]: žiadny člen
sk[1]: 1 člen
sk[2]: @count členov

en: Group Members
sk: Členovia skupiny

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Information
sk: Informácia

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Translated
sk: Preložené

en: Blocks
sk: Bloky

en: Menus
sk: Menu

en: Add vocabulary
sk: Pridať slovník

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Search Index
sk: Index hľadania

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Hide
sk: Skryť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Profiles
sk: Profily

en: Add new profile
sk: Pridať nový profil

en: Reply
sk: Odpovedať

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
sk: Musíte zadať aspoň jedno kľúčové slovo s najmenej @count znakmi.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Search users
sk: Vyhľadávanie používateľov

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Add server
sk: Pridať server

en: Services
sk: Služby

en: Keys
sk: Kľúče

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Group node
sk: Uzol typu Skupina

en: Available
sk: Dostupné

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
sk: Tu je význam vašich <code>$_SESSION</code> premenných.

en: Reinstall modules
sk: Preinštalovať moduly

en: Session viewer
sk: Prehliadač session

en: Switch user
sk: Prepnúť používateľa

en: Execute PHP
sk: Spustiť PHP

en: Number of users to display in the list
sk: Počet používateľov zobrazených v zozname

en: This user can switch back.
sk: Tento používateľ sa môže prepnúť späť.

en: Sort query log
sk: Zoradiť log dotazov

en: Slow query highlighting
sk: Označovať pomalé SQL dotazy

en: PHP code to execute
sk: PHP kód na vykonanie

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
sk: Zadajte rovnaký kód. Nepoužívajte  znaky <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
sk: Spustiť

en: New value
sk: Nová hodnota

en: Session name
sk: Názov session

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
sk: Generovať zadaný počet používateľov. Voliteľné - vymaže jestvujúcich používateľov.

en: How many users would you like to generate?
sk: Koľko používateľov chcete vytvoriť?

en: How many nodes would you like to generate?
sk: Koľko uzlov chcete vytvoriť?

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
sk: Prístup k všetkým uzlom povolený (všetci používatelia)

en: realm
sk: oblasť

en: Legacy Nodes
sk: Dedičné uzly

en: All Nodes Represented
sk: Znázorňovať všetky uzly

en: All nodes are represented in the node_access table.
sk: Všetky uzly sú znázornené v tabuľke node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
sk: Prístup ku všetkým uzlom povolený (Niektorí používatelia)

en: Access Granted to Some Nodes
sk: Prístup do niektorých uzlov povolený

en: public nodes
sk: verejné uzly

en: Public Nodes
sk: Verejné uzly

en: Summary by Realm
sk: Zhrnutie podľa oblasti

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
sk: Nasledujúce oblasti poskytujú obmedzený prístup k určitým uzlom.

en: private nodes
sk: súkromný obsah

en: Protected Nodes
sk: Chránený obsah

en: Devel Node Access
sk: Devel prístup k uzlom

en: explained
sk: vysvetlený

en: ok
sk: OK

en: ignored
sk: ignorované

en: empty
sk: prázdne

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
sk: Rôzne bloky, stránky a funkcie pre vývojárov.

en: Packages
sk: Balíky

en: Package
sk: Balík

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Organization
sk: Firma

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Context
sk: Kontext

en: Offset
sk: Ofset

en: Edit comment
sk: Upraviť komentár

en: contains
sk: obsahuje

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sk: Inštrukcie pre znovunastavenie hesla pre %name boli odoslané na %email.

en: Account
sk: Účet

en: Joined
sk: Členom od

en: Data
sk: Údaje

en: Item language
sk: Jazyk položky

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Node count
sk: Počet uzlov

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Search content
sk: Hľadať obsah

en: Number of comments
sk: Počet komentárov

en: Content ID
sk: ID obsahu

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: Zone
sk: Zóna

en: Member
sk: Člen

en: Untranslated
sk: Nepreložené

en: field
sk: pole

en: Regions
sk: Regióny

en: Target
sk: Cieľ

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: Effect
sk: Efekt

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Do you really want to continue?
sk: Naozaj chcete pokračovať?

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Generate
sk: Generovať

en: Direction
sk: Smer

en: Registration
sk: Registrácia

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Address format
sk: Formát adresy

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Run cron
sk: Spustiť cron

en: Instances
sk: Inštancie

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: IP address
sk: IP adresa

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Applies to
sk: Uplatňuje sa na

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Root term
sk: Koreňový termín

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Uses
sk: Používa

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: Add a group
sk: Pridať skupinu

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: The size of the file.
sk: Veľkosť súboru.

en: Group types
sk: Typy skupiny

en: Menu links
sk: Odkazy v menu

en: Reinstall
sk: Preinštalácia

en: {empty}
sk: {prázdne}

en: 1 character | @count characters
sk[0]: @count znak
sk[1]: @count znaky
sk[2]: @count znakov

en: 1 element | @count elements
sk[0]: @count časť
sk[1]: @count časti
sk[2]: @count častí

en: Theme registry
sk: Register tém

en: Devel settings
sk: Nastavenia Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
sk: Pred vytvorením nových používateľov vymazať všetkých starých (okrem používateľa ID 1).

en: Requires path.module
sk: Vyžaduje modul path.

en: Add an url alias for each node.
sk: Pridať URL alias pre každý uzol.

en: Node_access summary
sk: Node_access zhrnutie

en: Publish comment
sk: Zverejniť komentár

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: form
sk: formulár

en: Current date
sk: Aktuálny dátum

en: Invalid input
sk: Nesprávny vstup

en: Simple separator
sk: Jednoduchý oddeľovač

en: Is all of
sk: Je každé z

en: Is none of
sk: Nie je žiadne z

en: Break lock
sk: Odstrániť zámok

en: Default site language
sk: Predvolený jazyk stránky

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Link ID
sk: ID odkazu

en: Drag to re-order
sk: Potiahnutím zmeníte poradie

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: The installation has encountered an error.
sk: V inštalácii sa vyskytla chyba.

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sk: @type: vrátené %title  revízia %revision.

en: Post settings
sk: Nastavenia posielania príspevkov

en: Add content type
sk: Pridať typ obsahu

en: Minimum word length to index
sk: Minimálna dĺžka slova pre indexáciu

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
sk: Počet znakov, ktoré musí mať slovo, aby bolo indexované. Nižšie číslo znamená lepšie výsledky vyhľadávania, ale väčšiu databázu. Každá vyhľadávacia požiadavka musí obsahovať aspoň jedno slovo tejto dĺžky (alebo dlhšie).

en: Simple CJK handling
sk: Spracovanie Simple CJK

en: No modules selected.
sk: Nie sú vybrané žiadne moduly.

en: Cron ran successfully.
sk: Spustenie Cronu prebehlo úspešne.

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Base name
sk: Základný názov

en: Author name
sk: Meno autora

en: Minimum word length
sk: Minimálna dĺžka slova

en: Flush all caches
sk: Vyprázdniť celú vyrovnávaciu pamäť

en: Group name (a-z, 0-9, _)
sk: Meno skupiny (a-z, 0-9, _)

en: Add new group: you need to provide a group name.
sk: Pridanie novej skupiny: musíte zadať meno skupiny.

en: New field
sk: Nové pole

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Total time
sk: Celkový čas

en: User information
sk: Používateľské informácie

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Message settings
sk: Nastavenia správy

en: Cancel account
sk: Zrušiť účet

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov

en: Destinations
sk: Umiestnenia

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Field types
sk: Typy polí

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Default country
sk: Predvolená krajina

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Hide summary
sk: Skryť zhrnutie

en: Edit summary
sk: Upraviť zhrnutie

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Update style
sk: Aktualizovať stýl

en: Add effect
sk: Pridať efekt

en: Machine name: @name
sk: Strojový názov: @name

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: Delete selected content
sk: Odstrániť zvolený obsah

en: Deleted @count posts.
sk: Vymazaných @count príspevkov.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Tools that enhance the user interface.
sk: Nástroje na zlepšenie používateľského rozhrania.

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sk: Správca vám vytvoril účet na [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Are you sure you want to revert the revision?
sk: Naozaj chcete revíziu vrátiť?

en: Add custom block
sk: Pridať vlastný blok

en: Dependent locality
sk: Závislá lokalita

en: Administrative area
sk: Administratívna oblasť

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)

en: No tokens available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne tokeny.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
sk: Kliknutím na token ho vložíte do poľa, na ktoré ste naposledy klikli.

en: Translation source node
sk: Zdrojový obsah prekladu

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
sk: Poskytuje používateľské rozhranie pre Token API a niektoré chýbajúce základné tokeny.

en: Insert this token into your form
sk: Vložte tento token do svojho formulára

en: First click a text field to insert your tokens into.
sk: Najprv kliknite na textové pole, do ktorého chcete vložiť tokeny.

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sk: Namiesto ťahania preusporiadajte riadky pomocou číselných váh.

en: Edit permissions
sk: Spravovať oprávnenia

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
sk: Vysvetlenie najnovších zmien vykonaných v obsahu.

en: The title of the current page.
sk: Názov aktuálnej stránky.

en: The URL of the current page.
sk: Adresa URL aktuálnej stránky.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
sk: Číslo aktuálnej stránky pri zobrazovaní stránkovaných zoznamov.

en: The source node for this current node's translation set.
sk: Zdrojový obsah pre prekladovú sadu tohto aktuálneho obsahu.

en: Account cancellation URL
sk: Adresa URL na zrušenie účtu

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
sk: Adresa URL stránky na potvrdenie odstránenia používateľského účtu.

en: One-time login URL
sk: Jednorazová adresa URL na prihlásenie

en: The URL of the one-time login page for the user account.
sk: Adresa URL jednorazovej prihlasovacej stránky pre používateľský účet.

en: Tokens related to menu links.
sk: Tokeny súvisiace s odkazmi na menu.

en: The unique ID of the menu link.
sk: Jedinečné ID odkazu menu.

en: The title of the menu link.
sk: Názov odkazu menu.

en: The URL of the menu link.
sk: Adresa URL odkazu menu.

en: The menu link's parent.
sk: Nadradený odkaz menu.

en: Tokens related to the current page request.
sk: Tokeny súvisiace s aktuálnou požiadavkou na stránku.

en: Page number
sk: Číslo strany

en: The book page associated with the node.
sk: Stránka knihy spojená s obsahom.

en: The menu link for this node.
sk: Odkaz na menu pre tento obsah.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Profile types
sk: Typy profilov

en: Delete entity
sk: Odstrániť entitu

en: New field name
sk: Nový názov poľa

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: CSS and Javascript
sk: CSS a Javascript

en: Save and publish
sk: Uložiť a zverejniť

en: Post comments
sk: Odoslať komentáre

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Install new module
sk: Inštalovať nový modul

en: Install new theme
sk: Inštalovať novú tému vzhľadu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: The menu link's root.
sk: Koreňový odkaz menu.

en: Available countries
sk: Dostupné krajiny

en: If no countries are selected, all countries will be available.
sk: Ak nie sú vybrané žiadne krajiny, budú k dispozícii všetky krajiny.

en: Profile type
sk: Typ profilu

en: Administer profile types
sk: Spravovať typy profilov

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: The human-readable name of this profile type.
sk: Čitateľný názov tohto typu profilu.

en: Allowed values list: invalid input.
sk: Zoznam povolených hodnôt: neplatný vstup.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
sk: Zoznam povolených hodnôt: niektoré hodnoty, ktoré chcete odstrániť sa práve používajú.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Add new view
sk: Pridať nové zobrazenie

en: The extension of the file.
sk: Prípona súboru.

en: Tokens related to the current date and time.
sk: Tokeny súvisiace s aktuálnym dátumom a časom.

en: The URL of the @entity.
sk: URL adresa @entity.

en: The content type of the node.
sk: Typ obsahu.

en: Tokens related to content types.
sk: Tokeny súvisiace s typmi obsahu.

en: The name of the content type.
sk: Názov typu obsahu.

en: The unique machine-readable name of the content type.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov typu obsahu.

en: The optional description of the content type.
sk: Nepovinný opis typu obsahu.

en: The number of nodes belonging to the content type.
sk: Počet obsahov patriacich do typu obsahu.

en: The URL of the content type's edit page.
sk: Adresa URL stránky pre úpravu typu obsahu.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
sk: Adresa URL stránky pre úpravu taxonómie.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov slovníka.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
sk: Adresa URL stránky pre úpravy slovníka.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
sk: Konkrétny argument aktuálnej stránky (napr. 'arg:1' na stránke 'node/1' vráti '1').

en: Tokens related to URLs.
sk: Tokeny súvisiace s adresami URL.

en: Relative URL
sk: Relatívna URL

en: The relative URL.
sk: Relatívna URL.

en: Absolute URL
sk: Absolútna URL

en: The absolute URL.
sk: Absolútna URL.

en: Tokens related to menus.
sk: Tokeny súvisiace s menu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov menu.

en: The optional description of the menu.
sk: Nepovinný popis menu.

en: Menu link count
sk: Počet odkazov v menu

en: The number of menu links belonging to the menu.
sk: Počet odkazov menu patriacich do menu.

en: The URL of the menu's edit page.
sk: Adresa URL stránky úprav menu.

en: The menu of the menu link.
sk: Menu odkazu menu.

en: The URL of the menu link's edit page.
sk: Adresa URL stránky úprav odkazu menu.

en: Content access
sk: Prístup k obsahu

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2

en: The user roles associated with the user account.
sk: Používateľské kategórie priradené k používateľskému účtu.

en: Brief URL
sk: Krátka adresa URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
sk: Adresa URL bez protokolu a koncového spätného lomítka.

en: Tokens related to arrays of strings.
sk: Tokeny súvisiace s poliami reťazcov.

en: The first element of the array.
sk: Prvý element v array.

en: The last element of the array.
sk: Posledný element v array.

en: The number of elements in the array.
sk: Počet položiek v array.

en: The array reversed.
sk: Obrátený array.

en: The array of keys of the array.
sk: Array s kľúčov.

en: Imploded
sk: Implodovaný

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
sk: Hodnoty array spojené s vlastným reťazcom medzi jednotlivými hodnotami.

en: Appears in: @bundles.
sk: Nachádza sa v: @bundles.

en: A date in '@type' format. (%date)
sk: Dátum vo formáte @type. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
sk: Koreňový termín taxonómie.

en: File byte size
sk: Veľkosť súboru v bajtoch

en: The size of the file, in bytes.
sk: Veľkosť súboru v bajtoch

en: Query string value
sk: Hodnota reťazca query

en: The value of a specific query string field of the current page.
sk: Hodnota konkrétneho poľa reťazca query na aktuálnej stránke.

en: A random number from 0 to @max.
sk: Náhodné číslo od 0 do @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
sk: Náhodný hash. Dostupné hashovacie algoritmy sú: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
sk: Pokus o vykonanie náhrady tokenu pre typ tokenu %type bez požadovaných údajov

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: @type field.
sk: @type pole.

en: Create @type
sk: Vytvoriť @type

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: No tokens available
sk: Nie sú k dispozícii žiadne tokeny

en: Token registry caches cleared.
sk: Bola vymazaná vyrovnávacia pamäť registra tokenov.

en: The path component of the URL.
sk: Zložka cesty adresy URL.

en: Unaliased URL
sk: Adresa URL bez aliasu

en: The unaliased URL.
sk: Adresa URL bez aliasu

en: The specific value of the array.
sk: Konkrétna hodnota v array.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
sk: Zoznam dostupných tokenov, ktoré možno použiť v e-mailoch, je uvedený nižšie.

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: Save and add
sk: Uložiť a pridať

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
sk: Pole všetkých rodičov termínu, začínajúc koreňom.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
sk: Pole všetkých rodičovských odkazov menu, začínajúc koreňovým odkazom.

en: Original @entity
sk: Pôvodné @entity

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
sk: Pôvodné údaje @entity, ak sa @entita aktualizuje alebo ukladá.

en: The base name of the file.
sk: Základný názov súboru.

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.

en: Browse available tokens.
sk: Prehľadávať dostupné tokeny.

en: The referenced entity
sk: Odkazovaná entita

en: Text value
sk: Text

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: Installation profile
sk: Inštalačný profil

en: Save and manage fields
sk: Uložiť a spravovať polia

en: View profile
sk: Zobraziť profil

en: Plugin configuration
sk: Konfigurácia doplnku

en: You have unsaved changes.
sk: Obsahuje neuložené zmeny.

en: @type %info has been created.
sk: @type %info bol vytvorený.

en: @type %info has been updated.
sk: @type %info bol aktualizovaný.

en: @type: added %info.
sk: @type: %info bol pridaný.

en: @type: updated %info.
sk: @type: %info bol aktualizovaný.

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
sk: Do tohto poľa sa môže nahrávať neobmedzený počet súborov.

en: Save and keep published
sk: Uložiť a ponechať zverejnené

en: Save and unpublish
sk: Uložiť a nezverejniť

en: Save as unpublished
sk: Uložiť ako nezverejnené

en: Save and keep unpublished
sk: Uložiť a ponechať nezverejnené

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
sk: Čítať viac<span class="visually-hidden"> o @title</span>

en: With selection
sk: S výberom

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: One file only. | Maximum @count files.
sk[0]: Iba jeden súbor.
sk[1]: Maximálne @count súbory.
sk[2]: Maximálne @count súborov.

en: Reset your password
sk: Obnovenie hesla

en: Edit @language translation for %label
sk: Upraviť preklad @language pre %label

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

[ctx: Entity type group]
en: Content
sk: Obsah

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: Username or email address
sk: Používateľské meno alebo emailová adresa

en: @label referenced from @field_name
sk: @label referencovaný z @field_name

en: Add contact form
sk: Pridať kontaktný formulár

en: Allowed types: @extensions.
sk: Povolené typy: @extensions.

en: Install and set as default
sk: Nainštalovať a nastaviť ako predvolenú tému

en: Target UUID
sk: Cieľové UUID

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
sk: Pri renderovaní entity @entity_type @entity_id bolo zistené  rekurzívne vykresľovanie. Renderovanie bolo prerušené.

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: @entity using @field_name
sk: @entity s použitím @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
sk: Prepojiť každú položku @entity s nastaveným @field_name na @label.

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
sk: @type %title bol vrátený na revíziu z %revision-date.

en: Static caches
sk: Statická vyrovnávacia pamäť

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
sk: K dispozícii sú tieto premenné: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Požiadali ste o zrušenie vášho používateľského účtu na [site:name].
    
    Teraz môžete zrušiť váš účet na [site:url-brief] kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:cancel-url]
    
    UPOZORNENIE: Zrušenie vášho účtu je nevratné.
    
    Platnosť linku vyprší za jeden deň a ak ho nevyužijete, stav vášho účtu sa nezmení.
    
    --  Tím [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sk: Žiadosť o zrušenie účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sk: Zmena prihlasovacích údajov pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (čaká sa na schválenie administrátorom)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
sk: [user:display-name] požiadal o schválenie účtu.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Váš používateľský účet na [site:name] bol aktivovaný.
    
    Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:account-name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet schválený)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zablokovaný)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Váš účet na stránke [site:name] bol zrušený.
    
    --  Tím [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zrušený)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Požiadali ste o reset hesla pre váš účet na [site:name].
    
    Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť nové heslo. Platnosť linku vyprší za jeden deň a ak ho nevyužijete, vaše prihlasovacie údaje sa nezmenia.
    
    --  Tím [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Administrátor stránky [site:name] pre vás vytvoril používateľský účet. Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť nové heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Ďakujeme vám za registráciu na [site:name]. Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: Address requires the commerceguys/addressing library.
sk: Adresa vyžaduje knižnicu commerceguys/addressing.

en: Provides functionality for handling postal addresses.
sk: Poskytuje funkcie na spracovanie poštových adries.

en: Included postal codes
sk: Zahrnuté PSČ

en: Excluded postal codes
sk: Vylúčené PSČ

en: Sorting code
sk: Kód triedenia

en: First line of the address block
sk: Prvý riadok adresy

en: Second line of the address block
sk: Druhý riadok adresy

en: Address field settings
sk: Nastavenia poľa adresy

en: Used fields
sk: Použité polia

en: Language override
sk: Prepis jazyka

en: The language code.
sk: Kód jazyka.

en: The organization
sk: Firma

en: Ensures entered addresses are always formatted in the same language.
sk: Zabezpečuje, aby boli zadané adresy vždy formátované v rovnakom jazyku.

en: - No override -
sk: - Žiadne prepísanie -

en: An entity field containing a postal address
sk: Pole entity obsahujúce poštovú adresu

[ctx: Validation]
en: Address Format
sk: Formát adresy

en: @name field must be blank.
sk: Pole @name musí byť prázdne.

en: @name field is not in the right format.
sk: Pole @name nie je v správnom formáte.

[ctx: Validation]
en: Country
sk: Krajina

en: The country %value is not valid.
sk: Krajina %value nie je platná.

en: The country %value is not available.
sk: Krajina %value nie je k dispozícii.

en: A regular expression ("/(35|38)[0-9]{3}/") or comma-separated list, including ranges ("98, 100:200")
sk: Regulárny výraz ("/(35|38)[0-9]{3}/") alebo zoznam oddelený čiarkou vrátane rozsahov ("98, 100:200")

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Toggle Dropdown
sk: Prepnutie rozbaľovacieho zoznamu

en: @type field. Also known as %labels.
sk: @type pole. Známe aj ako %labels.

en: Tokens or token types not defined as arrays
sk: Tokeny alebo typy tokenov, ktoré nie sú definované ako array

en: Tokens or token types missing name property
sk: Chýbajúca vlastnosť tokenov alebo typov tokenov

en: Token types do not have any tokens defined
sk: Typy tokenov nemajú definované žiadne tokeny

en: Token types are not defined but have tokens
sk: Typy tokenov nie sú definované, ale majú tokeny

en: Token or token types are defined by multiple modules
sk: Typy tokenov sú definované viacerými modulmi

en: Types of profiles
sk: Typy profilov

en: Creating profiles
sk: Vytvoriť profily

en: A user will see tabs they have access to, when editing their main user account e.g. "Add personal information profile". The visibility of a tab depends on whether they can create multiple profiles or if they haven't created a profile of the type that doesn't allow multiple instances.
sk: Používateľovi sa pri úprave jeho hlavného používateľského konta zobrazia karty, ku ktorým má prístup, napr. "Pridať profil s osobnými informáciami". Viditeľnosť karty závisí od toho, či môže vytvoriť viacero profilov alebo či nevytvoril profil typu, ktorý neumožňuje viacero inštancií.

en: This is a private field.
sk: Toto je súkromné pole.

en: Provides configurable user profiles.
sk: Poskytuje konfigurovateľné profily používateľov.

en: Add profile type
sk: Pridať typ profilu

en: Profile type settings
sk: Nastavenia typu profilu

en: Allow multiple profiles
sk: Povoliť viacero profilov

en: Profile private
sk: Súkromný profil

en: Whether this field is private or not.
sk: Či je toto pole súkromné alebo nie.

en: Delete profile configuration
sk: Odstrániť konfiguráciu profilu

en: Publish selected profile configuration
sk: Zverejniť vybranú konfiguráciu profilu

en: Unpublish selected profile configuration
sk: Skryť vybranú konfiguráciu profilu

en: The user that owns this profile.
sk: Používateľ, ktorý vlastní tento profil.

en: Include in user registration form
sk: Zahrnúť do registračného formulára používateľa

en: Delete selected profile
sk: Odstrániť vybraný profil

en: Publish selected profile
sk: Zverejniť vybraný profil

en: Unpublish selected profile
sk: Skryť vybraný profil

en: Provides expanded entity APIs, which will be moved to Drupal core one day.
sk: Poskytuje rozšírené rozhranie API pre entity, ktoré bude jedného dňa presunuté do jadra systému Drupal.

en: Limit the users that can have this profile by role.</br><em>None will indicate that all users can have this profile type.</em>
sk: Obmedziť používateľov, ktorí môžu mať tento profil, podľa kategórie.</br><em>Žiadny znamená, že tento typ profilu môžu mať všetci používatelia.</em>

en: Upload requirements
sk: Požiadavky na nahrávaný súbor

en: Reference to the profile of a user.
sk: Referencia na profil používateľa.

en: not default
sk: nie je predvolené

en: Mark as default
sk: Označiť ako predvolené

en: The %label profile has been marked as default.
sk: Profil %label bol označený ako predvolený.

en: Delete entity configuration
sk: Odstrániť konfiguráciu entity

en: @type %title has been reverted
sk: @type %title bol vrátený

en: Edit %bundle_label @label
sk: Upraviť %bundle_label @label

en: The entity could not be saved.
sk: Entitu nebolo možné uložiť.
